*
Dodane 2009-11-30 17.09 , komentarzy 3

Zostań świętym Mikołajem: Akcja Szlachetna Paczka

Masz szansę być szlachetny i zrobić paczkę dla ubogich. Wejdź na stronę www.szlachetnapaczka.pl i zobacz jak i komu możesz pomóc.Żywność, środki czystości, pomoce szkolne, a nawet biurka i meble są potrzebne ubogim rodzinom. - Paczki przygotowujemy dla rodzin, w których są ludzie bez pracy, osoby chore, niepełnosprawne, które czekają na naszą pomoc – mówi Andrzej Podgórski, koordynator akcji Szlachetna paczka. – Ci ludzie często wstydzą się o cokolwiek prosić– dodaje.

By zrobić i wysłać paczkę należy wejść na stronę www.szlachetnapaczka.pl Tam krok po kroku dowiemy się jak zrobić paczkę i stać się świętym Mikołajem. Najpierw należy wybrać województwo, a potem magazyn, miejsce, gdzie będą zbierane przygotowane przez nas paczki. Potem wybieramy rodzinę, której chcemy pomóc. Na stronie jest dokładny opis, z którego dowiemy się, co jest im potrzebne. Paczki będą zbierane od 11 do 13 grudnia. - W tamtym roku był duży odzew na naszą akcję, w tym też już mamy pierwszych darczyńców, włączają się również szkoły, co nas cieszy – zaznacza Podgórski.

X

Miejsce
w rankingu
Dorota Krupińska

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Leszek Mikrut Leszek Mikrut
A czy 2009-12-01 00.45

stroj mikolajowski ktos zapewnia czy tylko wyciagnieta reke po paczke...? Nie neguje samej akcji - jest potrzebna i OK, ale jej oprawa forma, itp. - pozostawia chyba troche watpliwosci ...

ja Gość
~ja
ok 2010-12-01 12.40

wedlug mnie to jest super. trzeba pomagac, a do tego stroj mikolaja nie jest potrzebny

gość Gość
~gość
co to?? 2010-12-01 12.48

Śnieżyca w poniedziałek była taka, że nie można było iść. A z autobusami był problem,oj był...

Dodaj swój komentarz: