*
Dodane 2010-03-16 09.00 , komentarzy 15

Piłka Ręczna: Finał Pucharu Polski mężczyzn w Lublinie

To nie lada gratka dla lubelskich fanów piłki ręcznej. Finał PP mężczyzn zostanie rozegrany 11 kwietnia w hali Globus!

O planach organizacji takiego meczu w Lublinie pisaliśmy ponad tydzień temu. Prezes SPR Andrzej Wilczek poinformował o nich podczas meczu mistrzyń Polski z Ruchem Chorzów.

W poniedziałek informację oficjalnie potwierdził Związek Piłki Ręcznej w Polsce.

- Prawo do organizacji takiego spotkania to dla nas duże wyróżnienie. Zobaczymy najlepsze polskie drużyny, być może będzie to Vive Kielce z trenerem Bogdanem Wentą na czele i kilkoma reprezentantami kraju w składzie. To doskonała forma promocji dla miasta i lubelskiej piłki ręcznej - nie kryje zadowolenia prezes Andrzej Wilczek.

Mecz finałowy zostanie rozegrany w niedzielę 11 kwietnia o godz. 17.30.

Finalistów poznamy w najbliższą środę. Tego dnia zostaną rozegrane rewanżowe spotkania półfinałowe. Na półmetku rywalizacji bliżej awansu są szczypiorniści Vive Targów Kielce i Zagłębia Lubin. W pierwszym meczu kielczanie przed własną publicznością pokonali Wisłę Płock 29:23, a miedziowi także u siebie ograli Traveland Olsztyn 37:27.

X

Miejsce
w rankingu
Maciej Tomczak

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Karolina Kwapisz Karolina Kwapisz
Suuuupe! 2010-03-16 09.32

=D

Karolina Kwapisz Karolina Kwapisz
super ;p 2010-03-16 09.32

"r" zjadłam :D

konto usunięte2 konto usunięte2
nie martw się... 2010-03-16 10.40

...nie takie rzeczy już się tu zjadało... :)

jurcio jurcio
pilu...... 2010-03-16 10.51

...czyżbyś miał na myśli artykuł Pani Eli Pawelec z dnia wczorajszego ? :)

konto usunięte2 konto usunięte2
nie, jurciu... 2010-03-16 11.27

...chodziło mi po prostu o to, że "zjada" się tutaj literki, znaki przestankowe, kreski nad ó albo ś, a nawet całe wyrazy... :) sam jestem co rusz tego przykładem...

jurcio jurcio
a mnie chodziło o "treści" z artykułu :) 2010-03-16 12.02

Przecież ktoś nawet zaproponował odkurzacz do ich "zjadania" :)

przekliniak przekliniak
Wracając do imprezy 2010-03-16 13.52

to bardzo dobrze, że w końcu będzie tu mecz piłki ręcznej mężczyzn na najwyższym poziomie. Lublin od lat jest polską stolicą kobiecego szczypiorniaka, ale panowie jakoś nigdy do nas nie zaglądali. Nie ujmując nic naszym "Złotkom" męska piłka ręczna jest bardziej widowiskowa i cieszy się w naszym kraju większą popularnością. Niestety, takie miasta jak Lublin to bardzo nieliczne wyjątki na mapie polskiego handballu.

Leszek Mikrut Leszek Mikrut
I w KOSZA, i w RĘKĘ będziemy mieli niedługo 2010-03-16 21.32

wspaniałe widowiska w naszym Mieście. Brawo organizatorzy !

citinho Gość
~citinho
Lublin zaczyna promować sport :) BRAWOO ;) 2010-03-16 23.42

Potem jeszcze reprezentacje załatwić z dobrym sparingiem dla chłopców Wenty i Lublin znów powróci na właściwe tory organizując takie imprezy, naprawdę szacun i wielka radość od Puławianina :)

pezet Gość
~pezet
bilety 2010-03-19 16.57

gdzie można kupić bilety?

anielka777 Gość
~anielka777
BILETY ??? 2010-03-23 18.13

Czy ktoś wie gdzie można kupić bilety na ten mecz?

Ja Gość
~Ja
??? 2010-03-31 13.56

A na jakim kanale bedzie ransmitowany mecz?

kasia Gość
~kasia
bilety 2010-04-01 10.43

Przedsprzedaż biletów na Piknik z Piłką Ręczną (Finał Pucharu Polski w Piłce Ręcznej Mężczyzn Lublin 2010 + Półfinał Play Off Ekstraklasy Kobiet):
Kasa Hali Globus, ul. K. Wielkiego 8 w Lublinie


czwartek 1 kwietnia 2010 r. godz. 14 -18
piątek 2 kwietnia 2010 r. godz. 10 - 18
wtorek 6 kwietnia – sobota 10 kwietnia godz. 10 - 18
niedziela 11 kwietnia 2010 r. od godz. 12


siedziba klubu SPR Lublin SSA ul. Mełgiewska 2 w Lublinie (II piętro)
czwartek 1 kwietnia 2010 r. godz. 13 - 15
piątek 2 kwietnia 2010 r. godz. 8 – 15
wtorek 6 kwietnia – piątek 9 kwietnia godz. 8 – 16

magda Gość
~magda
bilety 2010-04-01 13.20

w jakiej cenie sa bilety?

:) Gość
~:)
ceny 2010-04-01 19.54

normalny - 25 zł
ulgowy - 15 zł
rodzinny - 30 zł