*
Dodane 2010-03-30 09.07 , komentarzy 11

Baseny w Lublinie: Zobacz gdzie popływać

Aerobik i aquafitness, to świetne sposoby żeby zrzucić zbędne kilogramy w wodzie. Sprawdź gdzie znajdziesz baseny w Lublinie.

Chcesz jechać na basen? Sprawdź jak dojechać. Rozkład jazdy MPK Lublin: Autobusy i trolejbusy MPK i prywatne (rozkład)



Największą liczbę lubelskich pływalni stanowią baseny w szkołach, rozsiane po całym mieście. Popluskać możemy się przy ul. Rzeckiego, Bursztynowej i Radości oraz w Gimnazjum nr 5 i 16. Na Wrotkowie można skorzystać z pływalni w Szkole Podstawowej nr 30 przy ul. Nałkowskich.

Aby korzystać z basenów, najlepiej wykupić karnety miesięczne lub nawet kwartalne.

W szkole Podstawowej nr 28 przy ul. Radości karnety będzie można zakupić 30 marca. – Zarówno dla uczniów jak i dla osób z zewnątrz mamy karnety kwartalne – wyjaśnia pracownica szkoły. – Zapraszamy po nie 30 marca o 18.00. Dzieci zapłacą 70 zł, a dorośli – 100 zł za miesięczne wejścia raz w tygodniu.

Dla miłośników masaży wodnych i leniuchowania w jacuzzi ciekawą ofertę ma Centrum Sportowo-Rekreacyjne Uniwersytetu Przyrodniczego.

Kompleks oferuje nie tylko dwa baseny – rekreacyjny i sportowy, ale także zjeżdżalnię wodną, dwie wanny jackuzzi, wodny masaż karku, rwącą rzekę i leżanki wodne.

– To wspaniałe miejsce na spędzenie wolnego czasu – mówi Monika, która z basenu korzysta regularnie. – Gdy mam ochotę popływać idę na duży basen, odprężyć się – wchodzę do jackuzzi lub idę na masaż wodny. A wszystko w jednym miejscu i za przystępną cenę.

Bardzo popularny stał się także aqua fitness. Aerobik w wodzie jest polecany nie tylko osobom chcącym stracić zbędne kilogramy bez uszczerbku dla stawów, ale pragnącym urozmaicić swój trening.

– Korzyści płynące z Aqua fitnessu to lepsza wydolność układu sercowo- naczyniowego, wysmuklenie sylwetki, likwidacja cellulitu, poprawa samopoczucia – wylicza Iwona Torbicka, dyplomowana instruktorka fitness z AktivGen Fitness Klub przy ul. Szkolnej 6. – W bardzo przyjemny sposób można m.in. wyszczuplić ciało, robić ćwiczenia wzmacniające. Taki rodzaj ćwiczeń to wyjątkowy komfort m.in. dla osób otyłych, które ćwiczą – w wodzie nie czują swojej wagi. Efekty są bardzo dobre – ćwiczenia mają zbawienny wpływ na nasz kręgosłup i stawy.



Centrum:

Akademicki Ośrodek Sportowy
ul. Langiewicza 22, tel. 81 53 320 58
Pływalnia po remoncie, jeszcze nie czynna, zacznie działać prawdopodobnie od poniedziałku
Wstęp: roczne karnety wstępu, cena i godziny otwarcia w trakcie uzgadniania

Sportowo-Rekreacyjne Uniwersytetu Przyrodniczego
ul. Głęboka 31, tel. 81 445 66 01 – kasa, 81 445 67 20 - sekretariat
oferta: basen sportowy o wymiarach 25m x 12,5m (6 torów),
rekreacyjny o wymiarach 15,3m x 6m, zjeżdżalnia wodna o długości 103m, 2 wanny jackuzzi, rwąca rzeka, 4 leżanki wodne
Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek, godz. 7:15 – 22:15, weekend: godz. 8:00 – 22:00
Godziny otwarcia zjeżdżalni: poniedziałek – piątek, godz.15:30 – 22:15, weekend: godz. 12:00 – 19:00
Wstęp: 9 zł ulgowy, 12 zł normalny – za pierwszą godzinę pływania

AktivGen Fitness Club
ul. Szkolna 6, tel. 81 747 15 53, 502 219 168, www.aktivgen.ovh.org
oferta: aqua fitness, pływanie rekreacyjne
Zajęcia odbywają się: - basen przy ul. Jaczewskiego 8 /Szpital PSK4/, w środę o godz.17:30; 18:15; 19:00, piątek o godz. 18:30; 19:15
- basen przy ul. Rzeckiego 10 ( przy Zespole Szkół nr 5) wtorek o godz. 21:00, niedziela o godz. 19:45
Wstęp: 4 wejścia – 60 zł, 8 wejść – 110 zł, 12 wejść – 145 zł, karnety rodzinne 10% zniżki przy zakupie dwóch karnetów, pływanie rekreacyjne -10 zł za 1 raz.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca"
Al. Zygmuntowskie 4, tel. 81 532 32 74, www.mosir.lublin.pl
Oferta: kryta pływalnia, wymiary 25 m x 12,5 m. (zamknięta w okresie wakacyjnym), nauka pływania oraz zajęcia z aqua aerobicu
Godziny pływania: 6 – 21.45 według grafiku dostępnego na stronie www.mosir.lublin.pl
Wstęp: poniedziałek – piątek 7 zł ulgowy, 10 zł normalny, weekend: 8 zł i 11 zł, karnety: poniedziałek – piątek do 15.00 – 45 zł za 5 wejść, 37 zł za 4 wejścia, 27 zł za 3 wejścia, weekend: 50 zł ( 5 wejść), 40 zł ( 4 wejścia), 30 zł (3 wejścia), nauka pływania: 15 zł za lekcję, aqua aerobic: 60 zł tygodniowo

Wrotków:

Szkoła Podstawowa nr 30
ul. Nałkowskich 110, tel. 81 744 61 10
Wolne terminy do pływania w sobotę o godz. 15
Wstęp: 8 zł, możliwość wykupu miesięcznych karnetów na kwiecień

Czechów:

Szkoła Podstawowa nr 16
ul. Poturzyńska 2, tel. 81 741 59 92
Oferta: pływalnia
Wolne godziny: sob. – niedz. 15.00
Wstęp: 7 zł za 45 minut

Basen szkolny – Gimnazjum nr 5
ul. Smyczkowa 3, tel. 81 741 75 10
Oferta: pływalnia kryta
Godziny rozpoczęcia pływania: wtorek, śr. pt. 20. 45, niedz. 9.00, 9.50, 10.40, 11.25, 12.15
Wstęp: 5 zł - dzieci i młodzież szkolna, 8 zł – dorośli, bilety są sprzedawane 15 minut przed daną godziną.

Czuby:

Basen szkolny – Szkoła Podstawowa nr 28
ul. Radości 13, tel. 81 533 92 72
Oferta: kryta pływalnia, zamknięta w okresie wakacyjnym, do wstępu uprawniają kwartalne karnety
Wstęp: dzieci: 70 zł, dorośli 100 zł za karnet z wejściem raz w tygodniu
Godziny: poniedziałek – piątek godz. 18-22, weekend: godz. 8-22, karnety można kupić 30 marca

UKS 51 - Uczniowski Klub Sportowy działający przy Szkole Podstawowej nr 51
ul. Bursztynowa 22, tel. 81 527 88 80, www.uks51.pl
Oferta: kursy nauki pływania dla dzieci i dorosłych, początkujących i zaawansowanych
Godziny pływania: poniedziałek – środa godz. 16-19.45, czwartek – piątek, godz. 16-18.15, sobota godz. 11.15 – 13.30
Wstęp: 30 zł raz na tydzień, 75 zł dwa razy na tydzień, dla rodzeństwa przysługuje bonifikata 15% na każde dziecko. Za czwarte dziecko nie trzeba opłacać składki.

X

Miejsce
w rankingu
Karolina Szubiela

Jestem absolwentką Turystyki i Rekreacji. Na łamach tygodnika Moje Miasto Lublin- opisuję co dzieje się w dzielnicach: Dziesiata, Bronowice, Wrotków, Felin, Głusk. Lubię podróżować, słuchać muzyki, koniecznie rockowej. Jestem stałym bywalcem koncertów. Jeżeli masz jakąś sprawę, zadzwoń lub napisz: karolina.szubiela@mmlublin.pl; telefon: 081 46 26 848; gg: 3821509 Zapraszam!

Komentarze

michał Gość
~michał
bez kitu 2010-03-30 09.22

jakie ceny. przecież to wstyd i hańba dawać takie ceny w takim dużym mieście. kto to widział??????????

Anonim Gość
~Anonim
zbędna kropka 2010-03-30 11.33

www.aktivgen.ovh.org.
ta kropka na końcu jest niepotrzebna i powoduje wczytanie się innej strony niż żądana

jurcio jurcio
A co z basenem przy Szkole Podstawowej nr 23 ????? 2010-03-30 12.25

Według naszych "kochanych" władz i podległych im urzędasków miał być otwarty najpóźniej w lutym 2010 roku. Jedną nogą jesteśmy w kwietniu a tu cisza jak makiem zasiał :)
Wiemy, że podobno okna są z ustawionego przetargu ale chyba nie będą już zmieniane. Może przyczyną są nadchodzące wybory i chęć "błyśnięcia" tuż przed nimi ?
Pani Karolino mam prośbę, proszę zadać to pytanie o basen we właściwej instytucji. Jeszcze jedno, jak już będzie jakiś osobnik coś dukał to proszę zapytać też o to WC dla psów w wąwozie na Kalinie, co to Jaśnie Pan wiceprezydent F."wybudował" w czerwcu ubiegłego roku. Pewnie jest dobrze ukryte bo nie można go zlokalizować :)

Lafar Gość
~Lafar
Niemozliwość skorzystania z basenu 2010-05-31 17.59

Nie wiem po co są podawane numery telefonów, skoro nie są to numery na pływalnie tylko na jakieś portiernie, gdzie nikt nic nie wie. Właśnie obdzwoniłem wszystkie pływalnie i ... Możliwość skorzystania z basenu z dzieckiem w wieku do 4 lat biorąc pod uwagę, że pracuję do 16-tej, ogranicza się tylko do soboty lub niedzieli. Podsumowując. Oceniając Lublin ze względu na baseny, to jest to straszna dziura.

yah Gość
~yah
ceny są z kosmosu 2010-06-15 11.48

20 zł za 1 godzinę "przebywania" na basenie licząc z przebraniem z dzieckiem, TRAGEDIA!!!!!!!!!!!!!!

kejti Gość
~kejti
gdzie na basen 2010-07-14 13.08

znalazłam ostatnio fajną stronę z basenami polskimi, można sobie wybrać województwo i wyświetlić baseny z podziałem na miasta, poza tym łatwo znaleźć jakie atrakcje ma dany basen bo są ikonki(zapalone lub wygaszone), no a jezeli chodzi o Lublin to wole się przejechać do Puław na pływalnię; a ta stronka to www.infobasen.pl

marceli.martyniuk@gmail.com Gość
~marceli.martyniuk@gmail.com
PARADOKS: łatwiej popływać w Bełżycach, Świdniku, Bychawie niż w Lublinie.... 2011-02-16 09.19

.... łatwiej wejść na basen w Bełżycach, Świdniku, Bychawie czy nawet w Krasnymstawie niż w Lublinie...
Brak tez rzetelnej informacji gdzie można popływać w Lublinie. Dziura u nas straszna. A o pływaniu w szkole nr 23 na Kalinie...można tylko pomarzyć. Owszem, karnety jak najbardziej, ale jeżeli ktoś ma wolny zawód i pracuje do późna, wolałby bilety. Dlatego większość stałych pływaków "POPYLA" najczęściej do Bełżyc, a bardziej leniwni do Nałęczowa i K.Dolnego. Osobiście polecam pływalnie Otylia w Janowie Lubelskim. UP - dawniej AR, to porażka. cenowa i jakościowa.

POLECAM LINKI:
1. http://www.uks51.pl/kontakt.htm
2. http://mosir.lublin.pl/h2o/?s=content&sid=obasenie
3. http://sp23.lublin.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=114:basen-w-ferie&catid=1:latest-news&Itemid=66
4. http://www.uks23lublin.pl/plywanie/
5. http://www.sport.up.lublin.pl/index.php?go=plywalnia
6. http://infobasen.pl/basen/mazowieckie/Kozienice/KCKRiS_Kryta_P%C5%82ywalnia_-_Delfin.html
7. http://www.basen-krasnystaw.yoyo.pl/
8. http://www.mosirkrasnystaw.pl/index.php?menu=op
9. http://www.ckfis-belzyce.pl/widok/2
10. http://www.azs.umcs.lublin.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=3&Itemid=44
11. http://www.umcs.lublin.pl/news.php?nid=3123
12. http://termy-mszczonow.eu/index.php?ac=8&dz=34&idd=34
13. http://www.termabukowina.pl/
14. http://www.wodneparki.pl/

Marcellus

marceli.martyniuk@gmail.com Gość
~marceli.martyniuk@gmail.com
AKUTALNE LINKI GDZIE MOŻNA POPŁYWAĆ w LUBLINIE i okolicach 2011-02-16 13.24

POLECAM LINKI:
1. BASEN w LUBLINIE - M.O.S.i.R – www.mosir.lublin.pl/h2o/?s=content&sid=obasenie
2. BASEN w LUBLINIE – UP/ AR - www.sport.up.lublin.pl/index.php?go=plywalnia
3. BASEN w LUBLINIE, SP Nr 23 - www.sp23.lublin.pl/
4. BASEN w LUBLINIE, SP Nr 23 - www.uks23lublin.pl/plywanie/
5. BASEN w LUBLINIE – UMCS AOS -- www.azs.umcs.lublin.pl/index.php/obiekty-aos
6. BASEN w LUBLINIE – UMCS AOS -- www.umcs.lublin.pl/news.php?nid=3123
7. BASEN w LUBLINIE - Czechów, Gimnazjum nr 5 - www.infobasen.pl/basen/lubelskie/Lublin/Basen_przy_Gimnazjum_nr_5.html
8. BASEN w LUBLINIE - Czuby SP Nr 51 w Lublinie - www.uks51.pl/kontakt.htm
9. BASEN w ŚWIDNIKU Nr 1 - www.infobasen.pl/basen/lubelskie/%C5%9Awidnik/Kryta_p%C5%82yalnia_przy_SP_5_w_%C5%9Awidniku.html
10. BASEN w ŚWIDNIKU Nr 2 – www.sp5.swidnik.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=51&Itemid=61
11. BASEN w ŚWIDNIKU Nr 3 – http://www.sport.swidnik.net/node/110
12. BASEN w MOTYCZU/ UNISZOWICE k.LUBLINA- www.aquaresidence.eu/basen.html
13. BASEN w BEŁŻYCACH – www.ckfis-belzyce.pl/widok/2
14. BASEN w BYCHAWIE – www.plywalnia.eu.interia.pl/ a
15. BASEN w NAŁĘCZOWIE – SPA – www.spanaleczow.pl/spa/?id=atrium
16. BASEN w KAZIMIERZU DOLNYM Nr 1 – www.krolkazimierz.pl/menu/0_4/
17. BASEN w KAZIMIERZU DOLNYM Nr 2 – www.villabohema.pl/news,basen,117.html
18. BASEN w KRASNYMSTAWIE Nr 1 - www.basen-krasnystaw.yoyo.pl/
19. BASEN w KRASNYMSTAWIE Nr 2 - www.mosirkrasnystaw.pl/index.php?menu=op
20. BASEN w PONIATOWEJ – www.osirponiatowa.pl/basen-kryty/plywalniacennik
21. BASEN w PUŁAWACH – www.mosir.pulawy.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=102&Itemid=46
22. BASEN w CHEŁMIE - www.mosir.chelm.pl/content/view/17/38/
23. BASEN w KOZIENICACH k.Dęblina- www.infobasen.pl/basen/mazowieckie/Kozienice/KCKRiS_Kryta_P%C5%82ywalnia_-_Delfin.html
24. BASEN w BIAŁEJ PODLASKIEJ Nr 1 - www.infobasen.pl/basen/lubelskie/Bia%C5%82a%20Podlaska/P%C5%82ywalnia_ZWWF.html
25. BASEN w BIAŁEJ PODLASKIEJ Nr 2 - www.awf-bp.edu.pl/index.php?action=page&parent=901&view=903
26. BASEN w JANOWIE LUBELSKIM – www.mosirjanow.pl/kp/obieply.htm
27. BASEN w MIĘDZYRZECU PODLASKIM - www.mosir.miedzyrzec.org/
28. BASEN w BIŁGORAJU – www.plywalnia.zsbio.lbl.pl/index.html
29. BASEN w ŁUKOWIE – www.osir-lukow.pl/osirlukow-4-3-plywalniakrytadelfinek.htm
30. BASEN w ZAMOŚCIU – www.osir.zamosc.pl/viewpage.php?page_id=14
31. BASEN w Horyniec-Zdrój k.granicy z Ukrainą na Roztoczu – www.crr-horyniec.pl/content/view/46/38/
32. BASENY – informator o basenach w Lublinie – Nr1 - www.basenlublin.pl/
33. BASENY – informator o basenach w Lublinie – Nr 2 - www.lublin.eu/Baseny_i_nauka_plywania-14-57-4-117_118.html
34. BASENY - najlepsza strona o basenach, termach, zjeżdżalniach w Polsce !!! - www.infobasen.pl/


CIEKAWE LINKI:

1. BASENY TERMALNE w POLSCE - www.infobasen.pl/artykul/Baseny_termalne_w_Polsce.html
2. BASENY TERMALNE na SŁOWACJI – www.infobasen.pl/artykul/Baseny_termalne_na_S%C5%82owacji.html
3. NAJWIĘKSZY BASEN NA ŚWIECIE - www.infobasen.pl/artykul/Najwi%C4%99kszy_basen_na_%C5%9Bwiecie.html
4. NAJWIĘKSZY BASEN NA ŚWIECIE - www.sanalfonso.cl/
5. NAJWIĘKSZE SPA W EUROPIE - k.Berlina -1 - www.infobasen.pl/artykul/Tropical_Islands_w_Niemczech.html
6. NAJWIĘKSZE SPA W EUROPIE - k.Berlina -2 - www.tropical-islands.de/pl/goscie.html
7. WODNE PARKI w POLSCE - www.wodneparki.pl/
8. BASENY – informator o basenach w Lublinie – Nr 1- www.basenlublin.pl/
9. BASENY – informator o basenach w Lublinie – Nr 2 - www.lublin.eu/Baseny_i_nauka_plywania-14-57-4-117_118.html
10. BASENY - -najlepsza strona o basenach, termach, zjeżdżalniach w Polsce !!! - www.infobasen.pl/

www.infobasen.pl - BASENY -najlepsza strona o basenach, termach, zjeżdżalniach w Polsce !!!

marceli.martyniuk@gmail.com Gość
~marceli.martyniuk@gmail.com
LINKI JESZCZE RAZ - baseny w Lubinie i okolicach 2011-02-16 13.29

Aktualne na dzień: 14.02.2011 roku

BASENY - -najlepsza strona o basenach, termach, zjeżdżalniach w Polsce !!! www.infobasen.pl –


POLECAM LINKI:

1. BASEN w LUBLINIE - M.O.S.i.R – www.mosir.lublin.pl/h2o/?s=content&sid=obasenie

2. BASEN w LUBLINIE – UP/ AR - www.sport.up.lublin.pl/index.php?go=plywalnia

3. BASEN w LUBLINIE, SP Nr 23 - www.sp23.lublin.pl/

4. BASEN w LUBLINIE, SP Nr 23 - www.uks23lublin.pl/plywanie/

5. BASEN w LUBLINIE – UMCS AOS -- www.azs.umcs.lublin.pl/index.php/obiekty-aos

6. BASEN w LUBLINIE – UMCS AOS -- www.umcs.lublin.pl/news.php?nid=3123

7. BASEN w LUBLINIE - Czechów, Gimnazjum nr 5 - www.infobasen.pl/basen/lubelskie/Lublin/Basen_przy_Gimnazjum_nr_5.html

8. BASEN w LUBLINIE - Czuby SP Nr 51 w Lublinie - www.uks51.pl/kontakt.htm

9. BASEN w ŚWIDNIKU Nr 1 - www.infobasen.pl/basen/lubelskie/%C5%9Awidnik/Kryta_p%C5%82yalnia_przy_SP_5_w_%C5%9Awidniku.html

10. BASEN w ŚWIDNIKU Nr 2 – www.sp5.swidnik.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=51&Itemid=61

11. BASEN w ŚWIDNIKU Nr 3 – http://www.sport.swidnik.net/node/110

12. BASEN w MOTYCZU/ UNISZOWICE k.LUBLINA- www.aquaresidence.eu/basen.html

13. BASEN w BEŁŻYCACH – www.ckfis-belzyce.pl/widok/2

14. BASEN w BYCHAWIE – www.plywalnia.eu.interia.pl/ a

15. BASEN w NAŁĘCZOWIE – SPA – www.spanaleczow.pl/spa/?id=atrium

16. BASEN w KAZIMIERZU DOLNYM Nr 1 – www.krolkazimierz.pl/menu/0_4/

17. BASEN w KAZIMIERZU DOLNYM Nr 2 – www.villabohema.pl/news,basen,117.html

18. BASEN w KRASNYMSTAWIE Nr 1 - www.basen-krasnystaw.yoyo.pl/

19. BASEN w KRASNYMSTAWIE Nr 2 - www.mosirkrasnystaw.pl/index.php?menu=op

20. BASEN w PONIATOWEJ – www.osirponiatowa.pl/basen-kryty/plywalniacennik

21. BASEN w PUŁAWACH – www.mosir.pulawy.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=102&Itemid=46

22. BASEN w CHEŁMIE - www.mosir.chelm.pl/content/view/17/38/

23. BASEN w KOZIENICACH k.Dęblina- www.infobasen.pl/basen/mazowieckie/Kozienice/KCKRiS_Kryta_P%C5%82ywalnia_-_Delfin.html

24. BASEN w BIAŁEJ PODLASKIEJ Nr 1 - www.infobasen.pl/basen/lubelskie/Bia%C5%82a%20Podlaska/P%C5%82ywalnia_ZWWF.html

25. BASEN w BIAŁEJ PODLASKIEJ Nr 2 - www.awf-bp.edu.pl/index.php?action=page&parent=901&view=903

26. BASEN w JANOWIE LUBELSKIM – www.mosirjanow.pl/kp/obieply.htm

27. BASEN w MIĘDZYRZECU PODLASKIM - www.mosir.miedzyrzec.org/

28. BASEN w BIŁGORAJU – www.plywalnia.zsbio.lbl.pl/index.html

29. BASEN w ŁUKOWIE – www.osir-lukow.pl/osirlukow-4-3-plywalniakrytadelfinek.htm

30. BASEN w ZAMOŚCIU – www.osir.zamosc.pl/viewpage.php?page_id=14

31. BASEN w Horyniec-Zdrój k.granicy z Ukrainą na Roztoczu – www.crr-horyniec.pl/content/view/46/38/

32. BASENY – informator o basenach w Lublinie – Nr1 - www.basenlublin.pl/

33. BASENY – informator o basenach w Lublinie – Nr 2 - www.lublin.eu/Baseny_i_nauka_plywania-14-57-4-117_118.html

34. BASENY - najlepsza strona o basenach, termach, zjeżdżalniach w Polsce !!! - www.infobasen.pl/





CIEKAWE LINKI:



1. BASENY TERMALNE w POLSCE - www.infobasen.pl/artykul/Baseny_termalne_w_Polsce.html

2. BASENY TERMALNE na SŁOWACJI – www.infobasen.pl/artykul/Baseny_termalne_na_S%C5%82owacji.html

3. NAJWIĘKSZY BASEN NA ŚWIECIE - www.infobasen.pl/artykul/Najwi%C4%99kszy_basen_na_%C5%9Bwiecie.html

4. NAJWIĘKSZY BASEN NA ŚWIECIE - www.sanalfonso.cl/

5. NAJWIĘKSZE SPA W EUROPIE - k.Berlina -1 - www.infobasen.pl/artykul/Tropical_Islands_w_Niemczech.html

6. NAJWIĘKSZE SPA W EUROPIE - k.Berlina -2 - www.tropical-islands.de/pl/goscie.html

7. WODNE PARKI w POLSCE - www.wodneparki.pl/

8. BASENY – informator o basenach w Lublinie – Nr 1- www.basenlublin.pl/

9. BASENY – informator o basenach w Lublinie – Nr 2 - www.lublin.eu/Baseny_i_nauka_plywania-14-57-4-117_118.html

10. BASENY - -najlepsza strona o basenach, termach, zjeżdżalniach w Polsce !!! - www.infobasen.pl/

www.infobasen.pl - BASENY -najlepsza strona o basenach, termach, zjeżdżalniach w Polsce !!!

Marcellus

AQUA-AEROBIK AQUA-AEROBIK
AQUA AEROBIK W AQUA-TOPIC Lublinie w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym (ul. Chodźki 2, oś. Czechów). 2011-12-13 09.09

Jeśli chodzi o basen i aqua aerobik, to polecam w AQUA-TOPIC. Instruktorzy super prowadzą zajęcia, są zaangażowani, służą fachową radą. Posiadają konkretną wiedzę i doświadczenie, pomogą zadbać o figurę i wyszczuplić ciało. Poza tym, oprócz samych zajęć można gratis skorzystać z masażu przy gejzerach wodnych. Atmosfera jest przyjazna, grupy małe i kameralne więc nie ma tłoku i dobrze się ćwiczy. No i basen jest wyjątkowy, bo woda ozonowana, czyściutka i zawsze ciepła. Warunki do aqua aqua aerobiku świetne, wręcz wymarzone!To adres www. firmy i więcej info o nich: www.aqua-topic.pl

Klaudia.;*.<3! Taka fajna i ogółem Zajebista nigdy się z nią nie nudzisz..:d Gość
~Klaudia.;*.<3! Taka fajna i ogółem Zajebista nigdy się z nią nie nudzisz..:d
Czemu tak..; ( 2012-05-21 16.37

Jaki Lol Co za basen..;D
I my mamy jechać tam na basen..?!
Chyba nie weście w Głogowie jest juz lepszy o 10000%
Massakra.. Czemu jest sportowy a nie jakiś normalny są chociaż zjeżdżalnie..?! Bo chyba nie.. Jak się wkurze to nie pojadę..; ((((