*
Prezenterka pogody Dorota Gardias wystąpiła w rozbieranej sesji dla pisma CKM Dodane 2010-04-26 19.20 , komentarzy 16

Pogodynka Dorota Gardias w CKM: Prawie nago na zdjęciach

Dorota Gardias wystąpiła w rozbieranej sesji zdjęciowej. Zdjęcia można oglądać w majowym wydaniu pisma CKM. Przeczytaj rozmowę z pogodynką.

Majowy numer CKM zawiera zdjęcia Doroty Gardias nie tyle nago, co w bikini.

– Jako modelka wiele razy brałam udział w sesjach zdjęciowych. Występowałam w strojach kąpielowych i bieliźnie, więc uważam, że tak subtelna sesja, jak w CKM nie jest niczym gorszącym – mówi Dorota Gardias. – Nie miałam obaw przed wystąpieniem w takim przedsięwzięciu. Taki lęk pojawił się, gdy kiedyś zaproponowano mi rozbieraną sesję w innym męskim piśmie.

Pogodynka mówi, że sesja ma podkreślać piękno kobiecego ciała.

– Bardzo mi zależało na tym, by nie pokazać zbyt dużo, by sesja nie była wulgarna – mówi Dorota Gardias.

Wokół rozbieranej sesji rodzi się mnóstwo dyskusji. – Nie wiem, dlaczego wywołuje to tyle emocji. Gdyby takie zdjęcia pojawiły się w kobiecym piśmie, to zapewne nikt nie zwróciłby na nie uwagi – mówi Gardias.

Niewykluczone, że Dorota Gardias wystąpi jeszcze kiedyś w podobnej sesji.

– Jeżeli pojawi się taka propozycja, to czemu nie. Warunek jest jeden: zdjęcia musiałyby być tak subtelne, jak te – kwituje.



Przeczytaj więcej o Dorocie Gardias:

Taniec z Gwiazdami: Rozmowa z Dorotą Gardias

Dorota Gardias pozdrawia lubelszczyznę (wideo)


Dorota Gardias bohaterką gry komputerowej


Dorota Gardias nago w Playboyu


Dorota Gardias-Skóra wygrała "Taniec z Gwiazdami"

Dorota wytańczyła radość mieszkańców Lubelszczyzny

Roztańczona pogodynka sięga po porsche


X

Miejsce
w rankingu
Aleksandra Antonowicz

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

cinek Gość
~cinek
Kto to pisał? 2010-04-26 19.36

Co akapit - mówi Gardias...To raz. A dwa że ten tekst w ogóle nie przypomina wywiadu! Gdzie są pytania? Idź się doucz autorko...

ja Gość
~ja
gratuluje mmce... 2010-04-26 20.13

Inaczej być nie mogło. Wszystkie portale internetowe już dawno napisały o tym, że Gardias pozowała w CKM, już każdy o tym zapomniał, a tu z zaskoczenia wielkie halo z tego robi... aa (nie przypadkowo pisane z małych liter).

Nikola Nikola
linczyk czas zakończyć 2010-04-26 20.39

Od kiedy "goście" pojawili się na tym portalu wręcz prześcigają się w złośliwościach. A ja mam do nich pytanko- skoro stać Was na ostre słowa i wytykanie każdego błędziku - skąd taka awersja do podpisania się własnym nickiem?

co do "wielkiego halo" ze sprawy, o której pisały już inne portale - lepiej późno niż wcale,drodzy krytycy, a po drugie - skąd opinia, że to wielkie halo?przecież autor nie zrobi z tego wielkiej afery, tylko spokojnie prowadzi rozmowę a Dorotą Gardias! trochę luzu kochani. swoją drogą, czekam na Wasze blogi lub teksty obywatelskie - bo chyba umiecie robić coś innego, niż krytykować? No dalej,pokażcie innym jak to się robi:)))))nie mogę się wprost doczekac;)

Pogotowie_Komputerowe Pogotowie_Komputerowe
:) 2010-04-26 20.46

brawo Dorota...:)

mektub mektub
Popieram. 2010-04-26 21.19

Nikola, wielkie brawa (-:

dębowa jesionka Gość
~dębowa jesionka
Pracowałam kiedyś w gazecie... 2010-04-26 21.26

... i wiem, że niektóre tematy po prostu trzeba zrobić, bo są przydzielane "z góry", nawet takie.

Paweł P. Paweł P.
Piękna kobieta... 2010-04-26 22.31

... śliczne zdjęcia. Polecam

Tomasz Maciuszczak Tomasz Maciuszczak
... 2010-04-27 00.27

Oczywiście, że o tym fakcie było wiadomo już dawno. Jeden z naszych Użytkowników pisał nawet o tym na swoim blogu. My postanowiliśmy zadzwonić do pani Doroty Gardias. Z powodu jej zagranicznego wyjazdu było to możliwe dopiero w poniedziałek. W rozmowie z naszą dziennikarką znana prezenterka pogody podzieliła się wrażeniami z sesji zdjęciowej, które autorka opisuje w powyższym tekście. Pozdrawiam.

Leszek Mikrut Leszek Mikrut
@Nikola 2010-04-27 02.10

Popieram Cię odnośnie nadmiernych (od niedawna zwłaszcza) złośliwości i braku nawet nicków. Dodam więcej - nie wstydźmy się choćby własnych imion, kilku słów o sobie w MM-kowym CV !

Leszek Mikrut Leszek Mikrut
@Dorota Gardias 2010-04-27 02.12

Rację masz, Pani Doroto - gdyby Twoje zdjęcia pojawiły się w piśmie dla kobiet, to... zapewne nie wywołałyby tylu emocji !

konto usunięte2 konto usunięte2
ale w czym problem...? 2010-04-27 09.23

wiele kobiet (i dziewcząt ledwo od ławki szkolnej oderwanych) chodzi w takim stroju (lub jeszcze bardziej skąpym) latem po polskich plażach i nikt nie robi z tego problemu. no, chyba że straż miejska przyłapie jedną i drugą na zdejmowaniu stanika, a jakiś pedalski poseł skieruje sprawę do sądu o obrazę uczuć...
jeśli macie problem z piękną panią Dorotą i świetnymi zdjęciami z jej sesji, to potraktujcie je jako reklamę bielizny... albo nie oglądajcie takich pism w salonikach prasowych...

alladyn alladyn
Jest włascicielką 2010-04-27 11.31

Jest właścicielką takiego pięknego ciała- słusznie,że je pokazuje.Brawo Pani Dorotko!.

Korath Korath
... 2010-04-27 15.10

Pilu, a co chodzi Tobie? Ani w artykule, ani w komentarzu nikt nie narzeka na zdjęcia Pani Doroty

konto usunięte2 konto usunięte2
a ja narzekam...? 2010-04-27 20.24

proponuje przeczytać raz jeszcze chociaż ten akapit:
"Wokół rozbieranej sesji rodzi się mnóstwo dyskusji. – Nie wiem, dlaczego wywołuje to tyle emocji. Gdyby takie zdjęcia pojawiły się w kobiecym piśmie, to zapewne nikt nie zwróciłby na nie uwagi – mówi Gardias."

Korath Korath
... 2010-04-27 20.27

A to żaden problem jak dla mnie że "se" Pani Dorota tak mówi. No, ale nieważne.

pis Gość
~pis
pis 2010-05-02 10.24

Dorotko ale bym Ciebie zerżną.