*
Rozkład jazdy MPK LUblin. Sprawdź Autobusy i trolejbusy MPK i prywatne (rozkład) Dodane 2010-10-06 12.00 , komentarzy 14

Rozkład jazdy MPK Lublin: Autobusy i trolejbusy MPK i prywatne (rozkład)

Rozkład jazdy MPK Lublin. Sprawdź zawsze aktualny jazdy autobusów i trolejbusów w Lublinie.

Zawsze aktualny rozkład jazdy autobusów i trolejbusów MPK Lublin. Autobusy i trolejbusy w Lublinie - rozkład.

Autobusy i trolejbusy  linii: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 22 23 24 25 26 2728 29 31 32 34 36 37 39 40 42 44 45 47 50 51 52 55 57 73 78 79
0N1 0N2 0N3 150 151 152153 155 156 158 15b 160 162 250 251 950 951



Zobacz też:


X

Miejsce
w rankingu
Łukasz MM-kowicz

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

paula Gość
~paula
.. 2010-10-06 15.35

powiedzcie, o co chodzi z tym, ze nie ma rozkładów prywatnych autobusów, ani na stronie, ani na przystankach?

kra Gość
~kra
jak to? 2010-10-06 18.29

Jak to nie ma ? Na stronie np. http://mpk.lublin.pl/?przy=5292&lin=031 masz oznaczone literką "p" a na przystankach wisi oddzielny dla prywatnych rozkład mniejszy.

zaworek zaworek
rozkład jazdy komunikacji na komórke 2010-10-06 21.57

www.mmpk.info

anja Gość
~anja
a co z prywatna 17??? 2010-10-30 08.39

nie jezdzi kuz prywatna 17??? bo na stronie mpk nie ma przy zadnej godzinie literki "p"........ KTOS COS WIE????????????

ktosiek@ Gość
~ktosiek@
prywatne autobusy miejskie 2010-11-03 15.34

podobno jeźdżą prywatme autobusy miejskie tyle że MPK Lublin wywaliło z rozkładówek linie prywatne gdyż stwierdzili że komunikacja prywatna powinna opublikować swoje rozkłady i podejżewam ze jeszcze zapłacić MPK za umieszczenia go na przystankach

paulla Gość
~paulla
Dojazd 2010-11-15 18.17

Ktorym autobuse do jade na Ul. południowa?

JUstyś Gość
~JUstyś
czy dojade 44 na choiny? 2010-12-02 18.23

czy 44 kursuje na choiny? bo słyszałam ze trasy sa pozmieniane z popodu sniegu tego ?? a dokładnie to z przystanku z pod KUL-u

paulina Gość
~paulina
prywatne mpk 2011-01-05 10.33

nie ma juz prywaciazy. nie jezdza prywatne 17 ani nic innego

michalbn Gość
~michalbn
Nie wprowadzajcie w błąd. 2011-01-20 22.07

Nie mylcie pojęć. Autobusy prywatne, tzn AKL(autobusowe konsorcjum lubelskie) są, bo wygrały przetarg na obsługę linii, podobnie jak firma Meteor i Irex. Różnica jest taka, że w ramach tego przetargu musieli kupić "nowe"( tzn. używane, ale niskopodłogowe) autobusy, pomalować je w nowe barwy miejskie, zamontować kasowniki i być zobligowanym do zmiany płatności z gotówki na bilety, jak w autobusach MPK, zwanych błędnie państwowymi. To samo tyczy się autobusów Irex i Meteor. Jednak na niektórych liniach są autobusy prywatne, na których płaci się gotówką, ale to w najbliższym czasie ma się zmienić i wszędzie będziemy jeździć "na bilet". Pomijając bezpłatne linie carrfour, również obsługiwane przez AKL.

X Gość
~X
prośba 2011-04-15 15.55

przepraszam bardzo, czy wie ktoś może jak z przystanku głównego pks dostanę się na narutowicza?

margo Gość
~margo
co z 16 w wakacje? 2011-04-28 14.37

czy może ktoś wie czy w wakacje zostanie utrzymana trasa 16 która w tym roku się zmieniła? Czy podczas wakacji bedzie dalej jedziła swoja dłuższa tarsą?

kylo 21 Gość
~kylo 21
prywatne 2012-05-02 19.06

jeżdżą prywatne tylko w baewach i kolorach MPK o numerach zaczynających się 7-ką np. 7604 kapujecie ? więc nie będzie literki -p- !!!

maniek Gość
~maniek
maniek 2012-06-14 12.21

czy ktoś wie może czy można pobrać rozkład jazdy na komputer szukam już od godziny i nie moge znależć pomoże ktoś mi

hrabiaski Gość
~hrabiaski