*
Matura poprawkowa 2010: Są już arkusze, klucze odpowiedzi, transkrypcje nagrań Dodane 2010-08-31 12.10 , komentarzy 0

Matura poprawkowa 2010: Arkusze, pytania i odpowiedzi z matematyki, języka polskiego i angielskiego

Matura poprawkowa 2010 za nami. Publikujemy arkusze, klucze odpowiedzi i transkrypcję nagrań z matematyki, języka polskiego i angielskiego.

Zobacz arkusze, klucze odpowiedzi i transkrypcje nagrań z matury poprawkowej 2010 z matematyki, języka polskiego i języka angielskiego:

Matura poprawkowa z matematyki 2010 - odpowiedzi, pytania, arkuszeDo matury poprawkowej 2010 tegoroczni maturzyści podchodzili 23 sierpnia. W naszym regionie maturę poprawkową pisało kilka tysięcy uczniów.

Początkowa Centralna Komisja Egzaminacyjna nie zgodziła się na opublikowanie arkuszy, kluczy odpowiedzi i transkrypcji nagrań z matury poprawkowej 2010.

Maturzyści byli oburzeni. W sprawie zainterweniował poseł Maks Kraczkowski z Piły. Ostatecznie na wniosek posła Kraczkowskiego, CKE udostępniła arkusze maturalne oraz klucze odpowiedzi z matury poprawkowej 2010. Można je znaleźć m.in. na stronie internetowej posła.

Do matury poprawkowej mogli przystąpić uczniowie, którzy nie zdali egzaminu z jednego przedmiotu maturalnego w części ustnej lub części pisemnej.

23 sierpnia maturzyści pisali maturę z matematyki, języka polskiego, angielskiego, rosyjskiego, francuskiego, niemieckiego, informatyki, historii sztuki, geografii, biologii, historii, fizyki, chemii oraz WOS-u.


X

Miejsce
w rankingu
Marta MM

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!
Dodaj swój komentarz: