*
Dodane 2011-04-11 10.35 , komentarzy 10

Wypadek na ulicy Lipowej w Lublinie: Zderzenie vw passata z renault megane (zdjęcia Dziennikarza Obywatelskiego)

Na ulicy Lipowej w Lublinie zderzyły się dwa samochody osobowe. Chwilę wcześniej doszło też do niegroźnej stłuczki z udziałem autobusu.

Wypadek na ulicy Lipowej w Lublinie: Zde...

Autor: osclbn

Informację otrzymaliśmy od naszego Czytelnika OSCLublin. - 40-letnia kobieta prawdopodobnie próbowała skręcić w ulicę Obrońców Pokoju. Wymusiła pierwszeństwo i zderzyła się innym autem – relacjonuje st. sierż. Anna Smarzak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Kobieta została zabrana do szpitala przy ulicy Staszica, jednak po badaniach została wypisana. Do Dziecięcego Szpitala Klinicznego trafiło 6-letnie dziecko, które jechało w granatowym vw passacie. Nie odniosło poważnych obrażeń.

Do niegroźnej stłuczki doszło chwilę wcześniej przy skrzyżowaniu Lipowej z ulicą Marii Curie-Skłodowskiej. Kierowca seata toledo uderzył w autobus linii 40.

- Nikomu nic się nie stało. Na miejsce wysłaliśmy autobus zastępczy - potwierdza Weronika Opasiak, rzecznik MPK Lublin. Przez prawię godzinę prawy pas ruchu w stronę centrum był zablokowany. Mundurowi kierowali ruchem.

Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

X

Miejsce
w rankingu
osclbn

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

DejVciO DejVciO
znowu 2011-04-11 14.41

ta... robcie tak dalej! WIĘCEJ GAZU MNIEJ MYŚLENIA! - dewiza polskiego kierowcy -,-

mieszczuch Gość
~mieszczuch
obstawiamy czy wiejska meganka z leksusami 2011-04-11 17.36

ma rejestracje LSW lub LUB?

ben Gość
~ben
pasat 2011-04-11 17.58

pasat byl na LUB meganka LU :)

mieszczuch Gość
~mieszczuch
czyli sprawdza się powiedzenie 2011-04-11 18.01

wyszedł ze wsi ale wieś nie wyszła z niego

mangusta mangusta
@mieszczuch 2011-04-11 20.09

no tak, masz rację, w końcu rodowici mieszkańcy miast NIGDY nie doprowadzają do wypadków samochodowych :| .

aleś mądry.

świadek Gość
~świadek
kobieta z passata jest poszkodowaną 2011-04-11 20.29

Nie wiecie nawet co piszecie. W aucie siedziało 4 letnie dziecko w foteliku i pasach. Renault megane wjechało na skrzyżowanie na czerwonym świetle kiedy, gdy passat skręcał na zielonym w Obrońców Pokoju od narutowicza (tam jest sygnalizacja kierunkowa), więc światła od lipowej mają wtedy czerwone. Ona wjechała z większą jak 50 km /h na to skrzyżowanie kiedy passat skręcał. Wcześniej widziałem jak passat stał trzeci w kolejce do skrętu i czekał na zielone. nie wypisujcie bzdur.

świadek Gość
~świadek
do komentarza od ben 2011-04-11 20.32

a skąd ty wiesz jakie były rejestracje jak byłeś lub widziałeś to wiesz z całą pewnością że to megane wjechała w passata i to wina kobiety z megane.

osclbn osclbn
Powiem tyle, źle trafiliście z rejestracjami 2011-04-11 21.56

i nie sądźcie na tej podstawie, kto jest winny.

ben Gość
~ben
swiadek 2011-04-13 18.09

jak czytam takie komentarze to bluzgi cisna mi sie na usta. NO SKAD MOGE WIEDZIEC? pomysl? przechodzilem i widzialem, czesto przy wypadkach patrze na tablice. Nie wiem czyja byla wina nie mi to osadzac nie bylem w czasie zdarzenia tylko po. Mieszczuch chcial odpowiedz to ja dostal koniec kropka

;( Gość
~;(
do ben 2011-04-13 19.49

no właśnie nic nie widziałeś!!!!!!!!!!!!!! megane jest z Warszawy na WW rejestracjach wiem bo do cholery jasnej prowadziłam passata to moje dziecko nie 6 a cztero letnie zabrała karetka i to ja jechałam na zielonym świetle a ją zobaczyłam metr przed moją maską i wcale nie mam 40 lat tylko 25. ona jechała od racławickich a ja skrecałam w Obrońców Pokoju!!!!!!