*
Matura 2011 Matematyka już dziś: ODPOWIEDZI, ARKUSZE na naszej stronie Dodane 2011-05-05 15.00 , komentarzy 573

Matura 2011 Matematyka: ODPOWIEDZI, ARKUSZE, zadania

Matura 2011 z matematyki już dziś. Odpowiedzi, pytania i arkusze z matury 2011 z matematyki tuż po egzaminie na naszej stronie internetowej.

Matura 2011 z matematyki już dziś. Odpowiedzi, pytania i arkusze ...

Matura 2011 matematyka: pytania, odpowie...

Autor: Maciej Kaczanowski

MATURA 2011 MATEMATYKA: ODPOWIEDZI! WKRÓTCE KOLEJNE. ODŚWIEŻ STRONĘ, KLIKJNIJ LUB NACIŚNIJ F5

Odpowiedzi. Poziom podstawowy:
1.
C
2.B
3.B
4.D
5.D
6.B
7.C
8.B
9.A
10.D
11.D
12.C
13.A
14.B
15.C
16.B
17.A
18.C
19.B
20.D
21.B
22.D
23.D
24.

- X E <1/3 ;3>

25.
- a2+b2 = (a+b)2 - ab, bo (a+b)2 = a2 + 2ab + b2
7=12-2ab
6=-2ab
-3=ab

a4+b4 = (a2+b2)2 - 2a2b2=72- 2*(-3)2 = 49-18 = 31

26.

a) ZWf = <-2,3>
b) funkcja jest malejąca dla x e <-2,2>

27.

X=-1 i y=9

28.

Wartość wyrażenia wynosi 1/2

29.

30.

Prawdopodobieństwo wynosi P(A) = 16/49

31.

Punkt styczności ma współrzędne 4 3/5, 6 1/5

32.

Odpowiedź: 28 km dziennie

33.

Pole trójkąta wynosi 3/8 √3 j²

Uwaga, odpowiedzi są jedynie sugerowanymi, mogą różnić się od klucza CKE.

MATURA 2011 MATEMATYKA: MAMY ARKUSZE! ZOBACZ ARKUSZ!



MATURA 2011: Matematyka - POZIOM PODSTAWOWY


MATURA 2011: Matematyka - POZIOM ROZSZERZONY





Maturzyści zakończyli właśnie pisanie matury z matematyki.


Po 170 minutach części podstawowej uczniowie mają teraz dwie godziny przerwy. O godz. 14 napiszą 3-godzinną część rozszerzoną.

Spytaliśmy o pierwsze wrażenia. Lubelscy maturzyści uznali, że dzisiejsza matura była trudna. - Trudniejsza niż przed rokiem - uważa Kamila z III LO w Lublinie. - Mam nadzieję, że zdam. Ale łatwo nie było - dodaje Katarzyna Banaszek z Unii.

Co było na maturze z matematyki?


Maturzyści musieli zmierzyć się z zadaniami m.in. z funkcji, ciągów liczb, układów równań. Były też pytania dotyczące brył i rachunku prawdopodobieństwa. - Na szczęście nie było całek, ale te są dopiero na poziomie rozszerzonym, którego nie piszę - podkreśla Kamila Kruczyńska z III LO.

Co będzie w tym roku? Jakie zadania czekają maturzystów na maturze 2011? Okaże się już w czwartek, 5 maja. Pytania, arkusze i odpowiedzi będą dostępne na naszej stronie tuż po egzaminie maturalnym.

JAK BYŁO? CZY MATURA 2011 Z MATEMATYKI BYŁA TRUDNA?? KOMENTUJCIE! KTÓRE ZADANIA BYŁY NAJTRUDNIEJSZE??





ZOBACZ
ODPOWIEDZI I ARKUSZE Z MATURY 2011 Z MATEMATYKI TAKŻE NA STRONIE DZIENNIKA WSCHODNIEGO




A jak poszło Ci wczoraj na maturze 2011 z języka polskiego? Sprawdź odpowiedzi i arkusze:

Matura 2011: Język polski. Odpowiedzi, arkusze, pytania

X

Miejsce
w rankingu
Jakub Markiewicz

Coś ciekawego dzieje się w Twojej okolicy? Daj znać. mail: markiewicz@mmlublin.pl tel: 81 46 26 853

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Ten co pisze mature, ale nie jezdzi autobusem Gość
~Ten co pisze mature, ale nie jezdzi autobusem
Czemu 2011-05-05 07.46

Czemu nie przed egzaminem? Co wam zależy? Ceke/Beke nie wchodzi na waszą stronę chyba

ktos'owa;p Gość
~ktos'owa;p
Moze 2011-05-05 11.05

dlatego ze kiedys z tego powodu ze bylo cos podobnego kilka lat temu i uczniowie musieli pisac mature ponownie przez jakies przecieki informacji ?

mat 2011 Gość
~mat 2011
nieładnie 2011-05-05 11.33

musze przyznać ze zesrana ta matura nawymyslali cudów w porównaniu do tamtego roku trudna:/

Malfa Gość
~Malfa
matematyka mnie dobila 2011-05-05 11.35

czesc zamknieta byla bardzo prosta, ale zadania otwarte....... n/c

Dunia Gość
~Dunia
tragedia 2011-05-05 11.41

Ta matma to był jakiś koszmar, jeszcze nie widziałam tak trudnego egzaminu z matmy na podstawie:/ Nie rozumiem jaki ludzie mają interes żeby układać tak trudne zadania. Zawsze na pierwszej stronie zadania były banalne, a dziś się zwiodłam

Nasty Gość
~Nasty
Gdzie te arkusze??? 2011-05-05 11.43

czy jestem tak zdenerwowana,ze nie widze????

on Gość
~on
trudnaaaa 2011-05-05 11.44

dajcie spokoj;/ takie zadania na poziomie podstawowym??? bez przesady...

Toska Gość
~Toska
Porażka 2011-05-05 11.45

Tegoroczna matura z matematyki to porażka... witaj sierpniu ;]

Aga Gość
~Aga
Zadania 2011-05-05 11.47

Jakie były zadania?

Mati Gość
~Mati
Masakra 2011-05-05 11.49

jestem zszokowany tak trudną maturą.
moja kamerka nawaliła
usadzili mnie w pierwszej ławce
zdj nie mogłem zrobić
po wyjściu z sali po upływie godziny zasrany nauczyciel Marek pytał się czy ściągałem ironiczny beszczel ..!

E. Gość
~E.
. 2011-05-05 11.53

naprawde az tak trudna była? jestem ciekawa co będzie na rozszerzeniu

Kamila Gość
~Kamila
Wrażenia 2011-05-05 11.53

Wasze opieie i wrażenia po maturze z matmy...

maturzysta Gość
~maturzysta
nie byla taka zla 2011-05-05 11.56

Dlaczego uwazacie ze tegoroczna matura z matmy byla taka trudna?

drugoklasista Gość
~drugoklasista
Po egzaminie 2011-05-05 11.58

Już po egzaminie. Dodajcie już z matmy arkusz!

A Gość
~A
A 2011-05-05 11.59

Trudniejszej matury z maty jeszcze nie było ! brak słów.

ja Gość
~ja
tragediaaaa 2011-05-05 12.00

masakra była...poziom podstawowy??????????!!!!!!!!!!!!!

Izusia Gość
~Izusia
Koszmar 2011-05-05 12.00

Była trudna,trzeba przyznać..Ja jak otworzyłam arkusz to miałam ochote od razu wyjść z sali...nie widzę tego...

gosc Gość
~gosc
matura banalna 2011-05-05 12.02

hahahahahah trudna matura ? tam bylo moze jedno zadanie trudne...

rozpacz Gość
~rozpacz
ta matura to totalna masakra 2011-05-05 12.02

próbna matura z matematyki była łatwiejsza a dziś ja byłam w szoku gdy zobaczyłam juz pierwsze zadanie.... moim zdaniem to w ogóle głupota że jest obowiązkowa - bo niestety nie da sie jej nauczy na pamiec, a nie każdy ma mózg matematyczny

ja Gość
~ja
!! 2011-05-05 12.02

Bo ku#@!A mać była trudna!

Opentany Matematyk Gość
~Opentany Matematyk
Piczowina 2011-05-05 12.04

Jak w telewizji dzisiaj usłyszę że była prosta to chyba kogoś sprzątne !!

przemek Gość
~przemek
ta 2011-05-05 12.05

matura byla napewno trudniejsza niz z poprzednich lat 2009 2010, ale sie nie przejmuje bo z 40 % bede mial napewno :)

zawiedziona Gość
~zawiedziona
tragedia na maxa 2011-05-05 12.06

Jestem 100% humianistka a oni robia to specjalnie zadania byly strasznie trudne pomimo trego ze mialam korki. Nie wiem czy onni robia to specjalnie zebysmy nie zdali;/ czekam na wyniki:(

gips Gość
~gips
... 2011-05-05 12.06

sierpień gwarantowany :)

gos Gość
~gos
matura banalna 2011-05-05 12.06

bo byla prosta, co tam bylo trudnego ? rozumiem, ze 3 * 3,14 sprawia problem kazdemu i nawet kalkulator nie jest w stanie tego obliczyc?