*
Ciuchlandy w Lublinie. Tania odzież w Lublinie: Sklepy, adresy, promocje, ceny Dodane 2011-05-11 15.00 , komentarzy 48

Tania odzież i ciuchlandy w Lublinie: Sklepy, promocje, ceny, adresy

Esprit, Vero Moda, Mexx, Nike, Puma – takie metki na ubraniach za kilkadziesiąt, a nawet za kilka złotych można znaleźć w lubelskich sklepach. Wystarczy dobrze poszukać w… sklepikach z tanią odzieżą.

– Każdy chce mieć coś oryginalnego, czeg...

Autor: Bartłomiej Żurawski

Ciuchlandy w Lublinie - dobre ceny, unikatowe ciuchy

Wiele sklepów z ubraniami z drugiej ręki stawia na dobrze dobrany towar, wcale nie z najniższej półki. – Sami sprowadzamy rzeczy z Holandii – mówi pracowniczka sklepu „Twoja Szafa” przy ul. Staszica. – Mamy takie marki jak Vero Moda, Mexx, Didi, Esprit – wylicza.

– Każdy chce mieć coś oryginalnego, czego nie kupi w zwykłym sklepie, a do tego liczy się dobra cena – tłumaczy z kolei Iwona Kozak, mama właściciela second handu „Szuflada”. – Staramy się więc o rzeczy bardzo dobre jakościowo, często znanych firm, a nasze ceny są zawsze konkurencyjne, chociaż nie najniższe z możliwych – tłumaczy.

Takie sklepy przyciągają często studentów z niewielką gotówką w kieszeni, ale nie tylko ich. – Nasza klientela jest raczej ekskluzywna. Są to panie, które chcą się dobrze ubrać i od dłuższego czasu mamy stałe klientki – mówi Iwona Kozak.

Niektóre second handy, tak jak „Szuflada”, przyjmują nawet konkretne zamówienia od swoich klientów. Jeśli więc nie możemy znaleźć tego, co jest nam akurat potrzebne, wystarczy poczekać, a sklep to sprowadzi. – Zapisujemy, czego sobie życzą i kupując towar staramy się to przywozić – mówi pracowniczka tego sklepu z używanymi rzeczami.

Polowanie na okazję


Co pewien czas, w takich sklepach pojawiają się wyjątkowe okazje. Na wieszaki trafiają takie rzeczy, na które wielu osobom trudno byłoby pozwolić sobie w zwykłym sklepie. – Naturalne, piękne futro z norek sprzedaliśmy ostatnio za 800 zł, a nowe kosztowałoby kilka tysięcy. Na wiosnę sprzedawały się dobrze także skóry, za 100 lub 150 zł – mówi pracowniczka „Twojej Szafy”.

Żeby trafić na takie okazje, warto odwiedzać sklep jak najczęściej. – Zawsze mamy kilka perełek, ale one momentalnie znikają, bo nasze stałe klientki szybko je zauważają – twierdzi Iwona Kozak.

Większe sklepy, takie jak Hurtex, Eurotextyl Bis, czy Hurt Mix wyznaczają natomiast dni, w których cały towar jest jeszcze tańszy niż zwykle. Ubrania można wtedy kupować za połowę ich normalnej ceny albo nawet za symboliczną złotówkę.
Niektórzy chwalą się natomiast, że bez względu na dzień tygodnia, u nich jest najtaniej. Tak reklamuje się Euro Market Odzieżowy. – U nas nawet nowy towar kosztuje najwyżej 6 zł, bez względu na to, czy to bluzka, spodnie, czy buty – mówi pan Sławomir, właściciel tego sklepu.

Głównie dla kobiet, ale nie tylko

Polowanie na okazje w sklepach z używaną odzieżą uchodzi często za typowo kobiece zajęcie. Nic dziwnego, bo wiele second handów nastawia się wyłącznie na damską odzież. Tak robi na przykład „Szuflada”, chociaż nie rządzą nią wyłącznie kobiety. – Co ciekawe, właścicielem tego sklepu jest mężczyzna, który ma niesamowite wyczucie damskiej mody – mówi Iwona Kozak.

Jednak panowie też mają szansę znaleźć coś dla siebie, przede wszystkim w największych sklepach tego typu. – Dziewięćdziesiąt procent naszych klientów to panie i większość naszego towaru to rzeczy dla kobiet. Ale panowie też przychodzą. Głównie ze względu na oryginalne buty, na przykład marki Ecco – mówi pracowniczka sklepu „Twoja Szafa”.

– Każdy chce mieć coś oryginalnego, czego nie kupi w zwykłym sklepie, a do tego liczy się dobra cena – mówi Iwona Kozak, mama właściciela second handu „Szuflada”.

Tania odzież i ciuchlandy w Lublinie

Śródmieście:

CiuchLAND Centrum, ul. Królewska 6, czynne: poniedziałek-piątek 9.30-17.30, sobota 10.00-14.00

Euro Market Odzieżowy, ul. Świętoduska 4, czynne: poniedziałek i czwartek 9.00-18.00, wtorek, środa i piątek 9.00-17.00, sobota 9.00-14.00, wyprzedaże towaru: we wtorki i piątki wszystko po 3 zł, we środy i w soboty wszystko po 1 zł

Eurotextyl Bis, ul. Bernardyńska 11, czynne: poniedziałek, wtorek, środa i piątek 9.00-17.00, czwartek 9.00-16.00, sobota 9.00-14.00, wyprzedaże towaru: w środy 50 proc. ceny, w czwartki wszystko za 1 zł

Hurtex, ul. Nadbystrzycka 25, czynne poniedziałek 10.00-18.00, wtorek 10.00-17.00, środa-piątek 10.00-18.00, sobota 10.00-14.00, wyprzedaże towaru: w poniedziałki 50 proc. ceny, we wtorki wszystko po 1 zł

Hurt Mix, ul. Wieniawska 11, czynne: poniedziałek-piątek 9.30-18.00, sobota 9.00-14.00, wyprzedaże towaru: w poniedziałki 50 proc. ceny, we wtorki wszystko po 1 zł

Kreator, ul. Jasna 7A, czynne: poniedziałek-piątek 10.00-18.00, sobota 10.00-14.00

Markowa Odzież z Drugiej Ręki, ul. Radziwiłłowska 3, czynne: poniedziałek-piątek 10.00-18.00, sobota 10.00-14.00

Maxi Dyskont Tania Odzież, ul. Wieniawska 11 (w bramie), czynne: poniedziałek 9.00-17.00, wtorek-piątek 9.00-18.00, sobota 9.00-14.00, wyprzedaże towaru: w soboty 50 proc. ceny, w poniedziałki wszystko po 1 zł

Twoja Szafa, ul. Staszica 1, czynne: poniedziałek-piątek 10.00-17.00
Szuflada – moda damska, ul. Zielona 14, czynne: poniedziałek-piątek 10.00-18.00, sobota 10.00-14.00



Kalinowszczyzna:

Euphoria Second Hand, ul. Lwowska 12, czynne: poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek 9.00-18.00, środa 9.00-16.00, sobota 9.00-14.00

Hurtex, ul. Lwowska 12, czynne poniedziałek 8.00-16.00, wtorek-piątek 8.00-18.00, sobota 8.00-14.00, wyprzedaże towaru: w soboty 50 proc. ceny, w poniedziałki wszystko po 1 zł



Czechów:

Dyskont Odzieżowy Tania Odzież, ul. Kaprysowa 2, czynne: poniedziałek, wtorek i środa 10.00-18.00, czwartek 10.00-16.00, piątek 9.00-18.00, sobota 9.00-14.00, wyprzedaże towaru: w środy 50 proc. ceny, w czwartki obniżki aż do 1 zł

Tania Odzież, ul. Kiepury 5B, czynne: poniedziałek-piątek 11.00-16.00, sobota 10.00-14.00



Czuby, LSM:

Ciuszek Second Hand, ul. Jana Sawy 5, czynne: poniedziałek-piątek 10.00-18.00, sobota 9.00-13.00

Hurtex, ul. Wileńska 21, czynne poniedziałek-wtorek 9.00-18.00, środa 9.00-17.00, czwartek-piątek 9.00-18.00, sobota 9.00-14.00, wyprzedaże towaru: we wtorki 50 proc. ceny, we środy wszystko po 1 zł

Tania Odzież, ul. Jutrzenki 2A, czynne: poniedziałek-piątek 9.00-18.00, sobota 9.00-14.00, wyprzedaże towaru: w poniedziałki 50 proc. ceny, we wtorki obniżki aż do 1 zł za sztukę

CHCECIE POLECIĆ INNE CIUCHLANDY W LUBLINIE? NAPISZCIE ADRESY W KOMENTARZU!


X

Miejsce
w rankingu
Redakcja

Zapraszamy do kontaktu. Szczegóły dostępne są w zakładce "kontakt" na spodzie strony.

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Ten co nie jezdzi autobusem Gość
~Ten co nie jezdzi autobusem
Straszne 2011-05-11 15.36

Nie wiem jak trzeba się stoczyć, by chodzić w ubraniach po kimś. Straszne.

ania Gość
~ania
hahaha 2011-05-11 15.51

niezła prowokacja.
Odpowiedź: ten sam co stacza się do robienia zakupów w Biedronce!

WoojO WoojO
Fajne ciuszki 2011-05-11 15.53

Ja znam jeszcze sklep MM na Skierki 3 za targiem na Wileńskiej. A co do komentarza o noszeniu po kimś rzeczy to jest troszkę śmieszne. Często te sklepy sprzedają rzeczy nowe. Sprzedawcy osobiście sortują ubrania przed wystawieniem na sprzedaż. W końcu muszą bardziej dbać o klienta niż sieciówki które kuszą rzeczami "jedynymi w swoim rodzaju". Inna kwestia że rzeczy oferowane w naszych sklepach są gorszej jakości niż u zachodnich odpowiedników. Zresztą... jedni lubią jak mu marsza grają a inny jak mu nogi.. pachną ;) pozdrawiam słonecznie :)

Wasabi Wasabi
zgadzam się z WoojO 2011-05-11 16.19

mam znajomą, która trudni się sprzedażą już wyselekcjonowanych ubrań markowych marek z najlepszych lubelskich punktów z tanią odzieżą, wiem , że ma w swojej ofercie odzież często zupełnie nową, a reszta jest minimalne używana, jakość, fason i cena zdecydowanie zachęca do kupowania tych rzeczy, wiem, że jej klientela to zamożne kobiety, np. urzędniczki sądu, banku, lekarki, itp., w artykule nie jest wymieniony żaden z najlepszych lubelskich wielkich sklepów z tanią odzieżą w których ona pozyskuje towar

Wasabi Wasabi
korekta komentarza 2011-05-11 16.36

oczywiście bez wyrazu ,, marek", sorry za masło maślane

mmm Gość
~mmm
lsm 2011-05-11 21.27

ciuch w biedronce na Jana Sawy- nowy towar pon, czw. pt, sb, wt- 50%, śr.- wszystko 1 zł. super ciuch wyżej wspomniany MM na Skierki przeze mnie i niektóre osoby zwany ciuchem "u chłopów" :D, gdyż prowadzą go dwaj panowie- tu pozdrowienia dla pana Marka i pana Mirka :)), duży na wileńskiej hurtex

lublin112.pl lublin112.pl
tania odzież ... 2011-05-11 22.58

w wielu miejscach już nie jest taka tania...

niektóre punkty wysoko wyceniają np. koszulkę nike... z dziurami w 2 miejscach bo jest to nike...

tak naprawdę ceny używek skoczyły w ciągu ostatnich dwóch lat jakieś 100%...

czy ten tani ciuch tak naprawdę jest tani?

Pizza Pizza
^^^^ 2011-05-12 00.46

Na pewno tańszy niż nowy. ;-)

Karolina Nowak Karolina Nowak
"Ciuchy" wcale nie takie złe ;) 2011-05-12 16.00

W ciuchlandach są niesamowite perełki ;) trzeba tylko wiedzieć gdzie i kiedy pójść ;) Często są nowe rzeczy z metkami ;) Jak ktoś lubi modę w stylu vintage to naprawdę jest tego mega dużo ;). Choć zgadzam się, że albo się już te tanie popsuły i towar jest słabej jakości, ale jak mam dać 100 zł za sukienkę w Plazie (hm... pewnie i tak za takie pieniądze takiej bym nie kupiła) to w ciuchu mogę ją kupić za 30 zł ;) i 70 zł zostaje na inna fajna "perełkę" ;)

margo Gość
~margo
Z drugiej ręki 2011-05-28 21.47

Wolę sukienkę z Zary za 50 zł ze sklepu z tanią odziężą niż plastikową z wyprzedaży w Plazie za 70 zł, myślę ,że właśnie o to w tym handlu chodzi, duże sieciówki sprzedają tanią odzież, gdyż kupują tanio w dyżych ilościach i to zależy od klienta czy lubi walczyć i łowić okazję czy chcę poczuć namiastkę luksusu i spokojnie kupić na pewniaka coś fajnego . w miłym miejscu, o naprawdę niskiej cenie w stosunku do rynkowej ceny. o jakości nieporównywalnej do rzeczy tanio wyprodukowanej na polski rynek przez chińczyków.

popik Gość
~popik
tania odzież 2011-05-28 21.56

A ja znalazłam dwie jednakowe bluzki w dwóch różnych sklepach i widziałam dwa jednakowe płaszcze w dwóch różnych sklepach, wszystko nowe, więc o co w tym handlu z zachodu biega, czyżby szyte było z myślą o takich sklepach, bo same sklepy to chyba na wagę nie oddają do takiego towaru

zakupocholiczka Gość
~zakupocholiczka
KUFEREK ul.LUBARTOWSKA 73 2011-06-22 10.35

ja znalazłam fakny ciuszek KUFEREK na ul.Lubartowskiej, naprawde ładne i w miarę niedrogie. Dużo tunik, sukienek, marynarek.
Firmy: Esprit, H&M, s.Oliver, MEXX, Vero Moda i wiele innych :)
POLECAM

Ciucholandka Gość
~Ciucholandka
Modna Szafa Jesienna 7 Lublin 2011-08-07 19.47

Nowa Tania Odzież na Bronowicach
Poniedziałek Nowy towar
Czwartek-Piątek - 50%
Sobota Wszystko po 2 zł

HELA Gość
~HELA
PRAWDZIWY CIUCHLAND 2011-10-11 22.47

NA POCZĄTKU ZNIECHĘCA ALE PO ROZEJRZENIU SIĘ ZMIENIAM ZDANIE TO JEDYNY PRAWDZIWY CIUCHLAND W MIEŚCIE .NOWY TOWAR WYKŁADA SIĘ PROSTO Z WORKÓW ,CZYLI NIE PRZEBRANY-A I CENY SPOKO*-WARTO SPRAWDZIC -NA WYPRZEDAŻACH NAWET CENA PO 1 ZŁ....KIEPURY 5-POD PRZEDSZKOLEM.

madzieniek Gość
~madzieniek
to gdzie te sklepy? 2011-11-09 06.47

wasabi wspomnialas ze nie ma wymienionych adresów lumpow takich gdzie twoja kolezanka kupuje fajne rzeczy, w takim razie może napisz jakis adres jesli to nie problem
ja raczej kupuje rzeczy na wlasny uzytek i często zdarza sie że tzn "handlarze" przed otwarciem ciucha przepychaja wszystkich i sie na hama pakuja pierwsi a potem po prostu sciagaja wszystko jak leci z wieszaków

LILA Gość
~LILA
ODKRYCIE 2011-12-06 13.23

WITAM,OSTATNIO ODKRYŁAM NOWY SKLEP Z TANIA SUPER ODZIEŻĄ NA RÓZANEJ 8 KOŁO FRYZJERA NAZYWA SIĘ ATLANTA.MAJA NA PRZWDĘ FAJNE CIUCHY.TO CA REKLAMUJĄ W AVANTI ONI JUZ MAJA NA WIESZAKACH!!!!!..JEST TO NIEZŁA KONKURENCJA POD WZGLĘDEM JAKOŚCI DLA INNYCH CIUCHLANDÓW A W SZCZEGÓLNOŚCI DLA TEGO NA JUTRZENKI GDZIE MA KILKA DOBRYCH BLUZEK W SWOJEJ OFERCIE A RESZTA TO SZMATY.

WIKI Gość
~WIKI
ODKRYCIE !!!! 2011-12-06 13.31

Zgadzam się z Iilą.Ja ten sklep znalazłam dzięki mojej koleżance i kiedy zobaczyłam tam ciuchy to od tej pory jestem stała klientką,sklep na Jutrzenki czy na wileńskiej już dla mnie nie istnieją.Mają niesamowity wybór i odziezy dziecięcej.

Iwona Gość
~Iwona
lublin-outlet.pl na Racławickich 2012-01-13 14.13

www.lublin-outlet.pl
Ubrania z najnowszych kolekcji takich marek jak River Island, Karen Millen, Morgan, Coast, New Look, Warehouse, Monsoon w cenie odzieży używanej !
Dużo odzieży z aktualnych londyńskich kolekcji. Oferujemy przeważnie pojedyncze sztuki odzieży, co gwarantuje oryginalność i niepowtarzalność.
W ofercie również tania biżuteria - oryginalna własnej produkcji oraz markowa.
Sklep położony 30 m od przystanku MPK na skrzyżowaniu al.Racławickich i Legionowej, wejście od al.Racławickich, parkowanie na ulicy Legionowej.

ciuchowo Gość
~ciuchowo
Dobry i tani ciuch ! 2012-03-15 20.17

Świetny ciuch jest na ulicy Plażowa 3 , To boczna ulica na początku ulicy Nadbystrzyckiej . Można tam dać również rzeczy w komis. Tanie i fajne ubranie :) Polecam

sk Gość
~sk
super ciuch ! 2012-04-12 23.23

w ostatnim czasie znalazłam całkiem przypadkiem super ciuchland na CZUBACH os.Skarpa jest to ul.Radości 4 mają na prawdę fajny markowy i przesortowany towar w niezłych cenach ! Teraz otworzyli II sklep przy ul.Gościnnej (przedszkole) koło Lidla łatwo trafić,bo wisi ogromny szyld na balkonie TANIA ODZIEŻ SORTOWANA. Na prawdę polecam te ciuchlandy, bo jest fajny towar,nie drogi i przede wszystkim nie śmierdzi jak w niektórych ! Warto się wybrać

biedna ubierająca się w lumpku :) Gość
~biedna ubierająca się w lumpku :)
kimkolwiek jesteś, jesteś dnem!!! 2012-05-22 22.43

Straszne 2011-05-11 15.36

Nie wiem jak trzeba się stoczyć, by chodzić w ubraniach po kimś. Straszne.

nie każdy zarabia tyle co ty i to jest straszne, a jeszcze straszniejsze jest to, że takie osoby jak ty, to jedna wielka chodząca znieczulica!! czy ty i twoja zasrana elita kiedykolwiek zrozumieliście biednego albo nawet bezrobotnego?!! ciesz się ździro, że masz lepiej w tym życiu, bo nie wiadomo czy będziesz miała tak dobrze w następnym!! a to, że tobie i twojej elicie szmal rozum odebrał, to zupełnie inna rzecz!!

MILA Gość
~MILA
CIUCHY OK 2012-06-04 13.22

a ja chodzę na ul. zamojską , w podwórku RUCH . na pierwszy rzut oka straszna piwnica ale towar naprawdę jest ok. coś fajnego można zawsze upolować . pod koniec tygodnia - 50 % inic nie jest wynoszone na zaplecze

up Gość
~up
zal 2012-08-12 16.27

u bombla jest więcej

robak Gość
~robak
SUPER CIUCHLAND NA KALINIE 2012-08-22 19.52

super ciuchland jest tez na koryznowej mozna kupic nie tylko fajne ciuchy ale tez extra gadzety;roznego rodzaju sprzet potrzebny w domu;;polecam

Daria Gość
~Daria
Kalina ciuchland 2012-08-22 21.55

zgadzam się z ROBAKIEM , przy ulicy Koryznowej 2 jest fajny ciuchland , pracują tam fajne panie jest super towar świetnej jakości . jest dużo zabawek dla dzieci i można znaleźć sukienki na wesele .