*
Dodane 2011-05-16 22.05 , komentarzy 15

Awaria w sieci Orange: Problem z zasięgiem 3G w telefonach komórkowych

Klienci sieci Orange mogą mieć problemy z wykonywaniem i odbieraniem połączeń telefonicznych w swoich komórkach. Orange zmaga się z awarią i ma obecnie problemy z zasięgiem 3G w Lublinie.

Awaria w sieci Orange: Problem z zasięgi...

Autor: sxc.hu

Lublinianie, którzy mają telefony komórkowe w sieci Orange, mogą mieć problemy z wykonywaniem i odbieraniem połączeń.

- Mamy drobną awarię w okolicach Lublina - informuje konsultant firmy Orange. - Występują problemy z zasięgiem 3G.

Orange poleca zmianę na zasięg 2G. Na razie nie wiadomo, kiedy uda się naprawić awarię. Jak informuje Orange, w niektórych miejscach w Lublinie, telefony już działają. Pozostałe mają zacząć działać najprawdopodobniej jeszcze tej nocy.

Szczegółowych informacji udziela sieć Orange. Aby dodzwonić się do Biura Obsługi Klienta Indywidualnego trzeba zadzwonić pod nr *100 - z telefonu Orange (połączenie powinno być możliwe, mimo problemów z zasięgiem), 510 100 100 - w Polsce, z telefonu komórkowego innego operatora lub z telefonu stacjonarnego, +48 510 100 100 - z zagranicy.

X

Miejsce
w rankingu
redakcja

Zapraszamy do kontaktu. Szczegóły dostępne są w zakładce "kontakt" na spodzie strony.

Komentarze

Korath Korath
... 2011-05-16 22.29

To pewnie dlatego tak słabo słyszałem dzisiaj moją drugą połówkę przez telefon. A teraz w ramach rekompensaty kuszą darmowymi kodami na 60-minut :P

infolinia Gość
~infolinia
Czegoś tu nie rozumiem. 2011-05-16 22.52

"Klienci sieci Orange mogą mieć problemy z wykonywaniem i odbieraniem połączeń telefonicznych w swoich komórkach.
...Aby dodzwonić się do Biura Obsługi Klienta Indywidualnego trzeba zadzwonić pod nr *100 - z telefonu Orange"

W jaki sposób mam zadzwonić, skoro jest awaria?

Karolina Nowak Karolina Nowak
Z 3g na 2 ;) 2011-05-17 13.04

przestawić z 3g na dwuzakresowy, tak to się chyba nazywa ;) ja tak zrobiłam i u mnie działało.

dodi Gość
~dodi
Co mi po kodzie? 2011-05-17 13.41

W przypadku abonamentu mogą sobie te kody zatrzymać:P

Łodzianka Gość
~Łodzianka
Łódź 2011-05-18 09.50

W Łodzi od zeszłego poniedziałku tj. 09 maja jest problem z dzwonieniem. Wpisy na forum Orange nic nie dają -http://www2.orange.pl/kid,4000377186,id,382300003,title,Awaria-w-Lodzi-,forumthread.html , podobnie jak zgłoszenia telefoniczne. Sama mam dwa numery zgłoszeń i nadal albo błąd połączenia albo odrzucone przez sieć albo przerywa co kilka sekund.

K.A. Gość
~K.A.
Łódź nadal.. 2011-05-25 08.53

Dzisiaj jest już 24 maja i problem nadal nie został rozwiązany... Ale tylko niektóre numery nie działają...

K.A. Gość
~K.A.
Łódź nadal.. 2011-05-25 08.54

No tak, 25 maja... ;)

wk...abonent Gość
~wk...abonent
awaria wierzy orange w tlukomach od 04 06 2011 do 22 06 2011 2011-06-23 21.17

Biuro obsługi w sieci orange olewa sobie wszystko . Każdy kto odbierze telefon to mówi co innego zamiast wysłać kogoś w teren żeby sprawdził co się dzieje . Oto jak działa ta pomarańczowa telefonia .

gość Gość
~gość
internet 2011-06-27 18.36

Zgłoszenia na ifo orange zacząłem już w lutym. Dzisiaj jest 27.06 a pani w orange mówi mi, że awarie mają od lutego i nie wiadomo kiedy usuną. Paranoja.

Tx Gość
~Tx
Zasięg w Warszawie i okolicy wawy. 2011-08-26 21.37

W Warszawie cały czas są problemy zawsze mam jakieś dwie kreski z zasięgu i tak za chwile zrywa połączenie, wszyscy w rodzinie tak mają i znajomi. Telefony raczej górna półka i nie starsze niż dwa lata.
Porażka normalnie poważnie myślimy na przejściu do Plusa, albo T-mobile.

Gość Gość
~Gość
Zasięg w Wawie 2011-11-03 15.47

Zasięg Orange jest tragiczny. Pracuje w budynku mieszkalnym 100 m od hotelu Sobieski, tzn. v samych środku miasta!! Zasięg mi znika non-stop. O 3G nie ma w ogóle mowy. Jestem szczęśliwy jak mam 2 kreski w telefonie! Grrrrr

astra Gość
~astra
awaria jak zmora - wlecze się 2011-12-06 10.15

Te awarie w Orange to prawdziwa plaga.Dzisiaj 6 grudnia, od rana nie mogę zadzwonić ani nikt do mnie ,to z przerwami od kilku dni!!!!! Nawet w salonie orange nie potrafią odpowiedzieć DLACZEGO? Zgroza.

gosc Gość
~gosc
znow awaria??!!!! 2012-04-02 14.52

ooo zgroza!!!! od tyg nie mam zasiegu w okolicach belchatowa!!! jedna dwie kreski a pozniej alarmowe!!! masakra!!! zrobcie cos z tym bo mozna oszalec@!!!

ola Gość
~ola
zasięg w orange 2012-05-17 15.10

Mieszkam w centrum miasta Łódź i nie mam zasięgu w większości mieszkania. Ostatnio był z nim problem również na uczelni i to u wszystkich moich znajomych. Generalnie, jak cała moja rodzina i nieszczęśliwi znajomi, którzy wybrali operatora Orange, mamy serdecznie tego wszystkiego dosyć i przestrzegamy wszystkich, którzy chcą się nabrać się na jakiekolwiek chwyty tej staroświeckiej, drogiej, niedbającej o klientów firmy. Pozdrawiam

a2 Gość
~a2
Moja rada, 2012-05-17 15.52

dajcie sobie siana z wynalazkami i kupcie porządne aparaty telefoniczne.Jestem w Orangu jeszcze od czasów Idei i nie ma problemu.Używam Nokia 6310i -zero kłopotów.Jak ktoś chce mieć "kabinę natryskową z telewizorem" w telefonie,to jego zmartwienie.