*
Dodane 2011-08-05 09.15 , komentarzy 10

Mandaty za złe parkowanie. Straż miejska na ul. Osmolickiej

Kierowcy nie chcąc płacić za wjazd na parking ośrodka "Słoneczny Wrotków" zostawiają swoje samochody na trawie i drodze.

Straż Miejska wypisuje wezwania.

Autor: Fotonews

Dokładnie rok temu pisałem o problemie z parkowaniem na parkingu przy "Słonecznym Wrotkowie" Kierowcy stawali na pasie zieleni nie chcąc płacić za wjazd na płatny parking.

Były sytuacje, że w weekendy kiedy była pogoda to parking nie był w stanie przyjąć chętnych. Kierowcy stawali wtedy przy ul. Osmolickiej w każdym wolnym miejscu.

W tym roku problem jest podobny.

Większość parkujących niezgodnie z przepisami nie chce po prostu płacić za parking. Rzadko było można tam spotkać służby porządkowe egzekwujące zakaz zatrzymywania się i postoju. W czwartek rowerowy patrol Straży Miejskiej wystawiał wezwania tym, którzy zaparkowali niezgodnie z przepisami. Każdy kto późnym popołudniem zostawił swoje auto na poboczu poza parkingiem może liczyć na to, że będzie się musiał stawić do siedziby Straży Miejskiej w Lublinie. W najlepszym przypadku wizyta zakończy się pouczeniem, w najgorszym zaś mandatem.

10

Miejsce
w rankingu
Fotonews

Masz ciekawy temat, problem, coś się wydarzyło, masz temat interwencyjny - pisz na mail: alarm@lublin112.pl Wiadomości z Lublina i regionu www.lublin112.pl Kanał YOUTUBE http://www.youtube.com/user/MMFotonews?feature=mhee Fan page FACEBOOK http://www.facebook.com/lublin112

Komentarze

}i{  }i{ Gość
~}i{ }i{
Nareszcie. 2011-08-05 10.02

I bardzo dobrze!!!!! Chciało się zaoszczędzić 5 zł na parkingu, to się zarobiło więcej. Gratulacje dla parkujących w lesie przy drodze.

ecco Gość
~ecco
@~}i{ }i{ 2011-08-05 10.12

Mi też lżej na duszy jak innym się nie wiedzie.
Życie nabiera barw.

}i{  }i{ Gość
~}i{ }i{
@-ecco 2011-08-05 10.26

Ty to nazywasz "innym się nie wiedzie" ? Bo ja to nazywam głupotą i cwaniactwem. Nie wiedzie to się bezrobotnym i ludziom biednym a nie cwaniaczkom którzy chcą zaoszczędzić. Nie stać cię na parking jedź rowerem.
I dlatego w Polsce nigdy nie będzie dobrze.

myśl! Gość
~myśl!
A wiecie dlaczego tam nie można parkować? I dlaczego przyjechała straż miejska? 2011-08-05 10.46

Ano dlatego, że parking należy do kogoś... Pilnują mu utargu.

Leszek Mikrut Leszek Mikrut
Akcja pożyteczna, bo parkować należy zgodnie z przepisami, ale 2011-08-05 10.51

dziwi (a właściwie chyba już nie dziwi) fakt, że tak szybko straż miejska zabiera się do tego typu interwencji (mandaty dla kierowców), zaś nie może zmobilizować się do innych...

:/ Gość
~:/
@ myśl! 2011-08-05 10.56

Parking należy do miasta a straż miejska jak sama nazwa wskazuje jest służbą miejską. Dziwi cię to że pilnują porządku?
A pilnować powinni w weekend bo przejechać tamtędy to niezły tor przeszkód miedzy błądzącymi szukającymi miejsca w lesie biedakami.

Joanna Gość
~Joanna
wczoraj o 17-tej parking był prawie pełny 2011-08-05 11.38

aż się zdziwiłam i do 17-tej kosztuje teraz 7zł, dopiero po 5zł.

g oni Gość
~g oni
JO JO 2011-08-05 11.47

A przecież takiej tragedi z przejazdem niema skoro ogrodzili te baseny to niech ludziom zapewnią też parking

igor Gość
~igor
... 2011-08-05 23.14

a gdzie blokady na koła? dzielni straznicy nie zabrali na bagaznik rowerowy?

wiesio Gość
~wiesio
. 2011-08-05 23.22

w każdym normalnym kraju klient przy wejściu do aquaparku, zoo, czy innego tego typu miejsca ma parkowanie wliczone w cenę biletu, przez cały czas pobytu. Inni muszą płacić osobno. Czy w tym zakichanym kraju tak nie można?