*
Dodane 2011-09-09 12.00 , komentarzy 11

Tragiczny wypadek w Parafiance. Nie żyją dwie osoby

Tragiczny wypadek w miejscowości Parafianka na trasie Lublin-Warszawa. Kierujący seatem czołowo zderzył się z toyotą hilux. 2 osoby nie żyją, pięć osób zostało rannych

Wypadek w Parafiance

Wypadek w Parafiance

Autor: Maciej Kaczanowski / MoDo

Zgłoszenie o wypadku policja dostała o godz. 6:50 rano. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, jadący z kierunku Warszawy kierowca seata zaczął wyprzedzać. - Seat zderzył się czołowo z terenową toyotą oraz fordem - informuje Renata Laszczka-Rusek z KWP w Lublinie.

Kierowca seata prawdopodobnie próbował wyprzedzić inne pojazdy. W trakcie manewru zderzył się z toyotą hilux należącą do geofizyki Toruń. Jadący tuż za toyotą ford fusion nie wyhamował i wjechał w oba auta.

Skutki zderzenia pojazdów okazały się tragiczne. Na miejscu zginął 28-letni kierowca seata oraz jego 34-letnia pasażerka. Obrażenia odniosła również  5-letnia dziewczynka, która podróżowała seatem i  4 osoby jadące toyotą  oraz fordem.

Z powodu wypadku, droga nr 17 Lublin - Warszawa jest zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy. Od strony Lublina w Żyrzynie kierują na Puławy. Od strony Warszawy w Moszczance na Dęblin.



Pokaż Wypadek w Parafiance na większej mapie

X

Miejsce
w rankingu
Jakub Markiewicz

Coś ciekawego dzieje się w Twojej okolicy? Daj znać. mail: markiewicz@mmlublin.pl tel: 81 46 26 853

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

asd Gość
~asd
bezmyslnosc 2011-09-10 08.19

bezmyslnosc, z tego co mi sie wydaje jest tam linia ciagla. teraz dziecko zostalo bez rodzicow

AAA Gość
~AAA
8888 2011-09-10 20.19

w geodezji sami piraci jezdza OSIERODZILI 2 DZIECI

aaaa Gość
~aaaa
wypadek 2011-09-10 23.14

czytaj uważnie 8888. kierowca seata wyprzedzał na czołówkę.

D Gość
~D
Dobkowice 2011-09-11 00.06

cos sie stalo sie nie odstanie!!! ..kazdy z nas ma swoj czas tu na ziemi ,widocznie Bog tak chcial i zabral ich do siebie:***Bede Was zawsze wspominala cieplo..Odpoczywajcie w spokoju[+]

lublin112.pl lublin112.pl
nie Bóg tak chciał 2011-09-11 09.06

a ludzie tak chcieli

kjljkj Gość
~kjljkj
8888 2011-09-11 21.42

ten ktory widział w lusterku wyprzedzajacego powinien zwolnic i widzac auto z przeciwka
i samochud w lusterku powinien zjechac na połowe pobocza ktore ma okolo 2 metry szerokosci a nie wypychac ludzi na czołówke

######## Gość
~########
##### 2011-09-13 00.12

W naszym kraju tak jest jak zaczynasz wprzedać to zaczyna siepokazywanie co bo on mnie nie bedzie wyprzedzał i zaczyna sieprzyśpieszanie i tak pewno było w tym przypadku. Bezmyślnośc tego co nie dał sie wyprzedzić

@@@ Gość
~@@@
? 2011-09-13 22.12

A może to było tak że wychylił sie za mocno za ciężarówki i trafił prosto na czołówkę?!
A może coś z samochodem się stało i nagle wjechał na przeciwny pas ruchu?!
wszystko wyjdzie w czasie śledztwa, świadkowie wypadku powiedzą jak był.

A osobiście ja wiem że seat wyprzedzał z bezmyślnością od samego lublina i tu być może tak samo bezmyślnie chciał wyprzedzać

uuu Gość
~uuu
- 2011-09-18 16.28

nie wam jest osądzac to czyja była wina...!
to straszna tragedia..nie zyja 2 wspaniałe osoby ktore znałam..ich dzieci straciły rodziców i napewno nie bedzie im miło czytać kiedys to co teraz o nich piszecie..
ogromne wyrazy wspolczucia dla rodziny..Piotrze Bozenko odpoczywajcie w pokoju!

dada Gość
~dada
;( 2011-10-26 15.55

ta dziewczynka była chora a oni jechali do szpitala

dobkowice Gość
~dobkowice