*
Dodane 2011-09-26 08.03 , komentarzy 0

Sklepy meblowe w Lublinie: Nowy powstaje przy ul. Diamentowej

Każdy, kto codziennie przejeżdża ul. Diamentową, może odnieść wrażenie, że ulica ta od paru lat jest zagłębiem sklepów meblowych.

Salon Meblowy "Wersal" w budowie.

Autor: Fotonews

Przy Diamentowej i przy ulicach przyległych do niej, znajduje się w sumie kilkanaście sklepów z meblami. Dla punktów, które już istnieją buduje się konkurencja. Obok Lidla powstaje salon meblowy "Wersal". To kolejny punkt handlowy głównego inwestora Pawła Kosickiego, który posiada podobne punkty w Lublinie.

Od kilku lat przy ul. Diamentowej powstają sklepy z meblami. Potencjalny kupujący ma pod ręką wybór kilkunastu sklepów. Największe sklepy oferujące meble, Black Red White i Galeria Diamentowa dają możliwość dużego wyboru.

Teraz powstaje kolejny duży sklep, gdzie będzie można zakupić meble pokojowe, szafy, narożniki, garderoby, pufy, szafki, kanapy, sofy, meble do sypialni i inne.

12

Miejsce
w rankingu
lublin112.pl

Masz ciekawy temat, problem, coś się wydarzyło, masz temat interwencyjny - pisz na mail: alarm@lublin112.pl Wiadomości z Lublina i regionu www.lublin112.pl Kanał YOUTUBE http://www.youtube.com/user/MMFotonews?feature=mhee Fan page FACEBOOK http://www.facebook.com/lublin112

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!
Dodaj swój komentarz: