*
Dodane 2012-02-05 21.37 , komentarzy 21

Co można trzymać na balkonie?

Kategorie: Foto Tagi: Bronowice,

Kajakowy spływ balkonowy.

Kajakowy spływ balkonowy

Autor: Robert Gawryluk

Zdjęcie Dziennikarza Obywatelskiego

Zdjęcie zostało zrobione na lubelskich Bronowicach.

X

Miejsce
w rankingu
robertgawryluk

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

eerr Gość
~eerr
? 2012-02-05 22.05

to chyba bardziej na bloga niż na artykuł. Redakcja wrzuca już wszystkie gnioty?

Paweł P. Paweł P.
stary temat... 2012-02-05 22.12

...ten kajak stoi tak już dobrych kilka lat, a jego fotka była już chyba wszędzie.

Paweł P. Paweł P.
a po drugie przyłączę się do @eerr... 2012-02-05 22.14

...to ma być artykuł???????

A gdzie treść?????

Zaginęła podczas mrozów????

B-artek B-artek
Ale się... 2012-02-05 23.17

oczytałem :-)

Ps. Znajomy widok, że też nigdy mi do głowy nie przyszło, aby zrobić zdjęcie i dać w formie artykułu, takiego artykułu :-)

Leszek Mikrut Leszek Mikrut
@Bartek 2012-02-05 23.37

Moja rada na przyszłość: trzeba szybko myśleć, a jeszcze szybciej... reagować :))

Leszek Mikrut Leszek Mikrut
Bartku, do kilejnego "oczytania się" polecam jeszcze to 2012-02-05 23.40

tegoż Autora: http://www.mmlublin.pl/291862/2010/4/26/ul-grenadierow-widok-z-balkonu-na-zlomowisko-zdjecie?category=photos

B-artek B-artek
Leszku 2012-02-05 23.59

Przepraszam, że odpowiadam tak późno, ale ponad 10 minut czytałem ten przejmujący artykuł. Dzięki za link :-)

fenix fenix
;-) 2012-02-06 00.20

Jaki przejrzysty i jasny materiał DO;-)

B-artek B-artek
Ha, ha, ha 2012-02-06 00.22

Ciut za jasny :-)

Maker Maker
Czemu 2012-02-06 00.25

ta lektura taka długa? :-) Nie wyrobię się z czytaniem do końca ferii.

Gospodyni Gospodyni
Jezusicku 2012-02-06 00.34

Tero to i jo sie postorom i cuś (łartykuł) wam skrobna.

Lara Lara
W takim tempie 2012-02-06 01.21

To autor przebije Was w ilości artykułów niebawem... a może i jakieś wyróżnienie zgarnie w konkursie dla najlepszych dziennikarzy obywatelskich :-D

Paweł Buczkowski Paweł Buczkowski
... 2012-02-06 08.20

Fajne zdjęcie, co tu więcej pisać? Że kiedyś już ktoś je widział? Ja nie :) Gdybym miał możliwość przenoszenia materiału z działu "artykuły" do "blogi" pewnie bym to zrobił. Ale nie mam takiej możliwości. Mogę też prosić autora, żeby sam to zrobił, ale nie chciałem czekać. Poza tym czy naprawdę to aż taki problem, że jedno zdjęcie bez długiego opisu? Nie sądzę, żeby autorowi chodziło o ilość artykułów i wysokie miejsce w rankingu, czy o nagrody w konkursie dla DO. Ale oczywiście krytykę biorę na klatę. Dzięki!

maciejkaplan maciejkaplan
:) 2012-02-06 09.50


Zdjęcie mistrz:)
no problem,

manwe manwe
a jak to ma się do prywatności właściciela balkonu? 2012-02-06 12.57

a jak to ma się do prywatności właściciela balkonu?

 Gość Gość
~ Gość
do prywatności ? 2012-02-06 13.46

Czepiasz się. Przecież numeru rejestracyjnego kajaka nie widać.

Pozdrawiam

Wasabi Wasabi
balkonowa przechowalnia 2012-02-06 14.19

obrazek z ul. Pogodnej, widziałem ten widoczek już kilka lat temu nawet z dwoma kajakami

Leszek Mikrut Leszek Mikrut
@Paweł Buczkowski 2012-02-06 18.27

Pawle, tu nie chodzi o żadną krytykę. Wiemy, że jesteś barczysty facet, a przede wszystkim honorowy, i klatę masz pokaźną, ale szkoda jej na takie bzdety :)
Zaintrygowała nas, po prostu, pewna dysproporcja (choć umotywowana z Twego punktu widzenia, przyznaję) pomiędzy nazwą "artykuł" a "objętością" wpisu. Ale zaintrygowała absolutnie nie w złośliwym przecież kierunku. Zobacz, poza tym ileż w tych komentarzach uśmieszków... Widzisz?
I to wszystko.
Pozdrawiam Cię gorąco :)

PS. A za Twój komentarz do sytuacji - dzięki serdeczne

Ależ robertgawryluk ma teraz komentarzy... A to może nie wszystkie jeszcze :)

Małgorzata Gość
~Małgorzata
Mikrut, wiedziałem że masz coś nie halo w główce 2012-02-06 19.18

zastanawiałam się od dłuższego czasu o co chodzi z tymi tekstami" dziękuję za komentarze"/ I wyszło szydło z worka, co Mikruta rajcuje, zainteresowanie wobec jego beznadziejnej osoby, a kolejnym przykładem są ostatnie rozmowy z ludźmi wsi. Każdy widzi że się z Mikruta nabijają, a on się tym rajcuje że ma powodzenie ;)))))))))))))

Małgorzata Gość
~Małgorzata
wiedziałam a nie -em 2012-02-06 19.20

.

Leszek Mikrut Leszek Mikrut
Małgosiu,- 2012-02-06 19.33

kim naprawdę jesteś - SAM tylko wiesz (oj, przepraszam - podobno "sama"). Każdy żyje na swój rachunek, więc żyj i Ty, ale daj też żyć w ten sam sposób innym, albo przynajmniej mnie. Nie dyskutuję o Twoim ego, choć bardzo możliwe, że znajdujesz się Kolego (oj, przepraszam - podobno "Koleżanko") bardzo blisko mnie.

Na co dzień uśmiechasz się, może nawet rozmawiasz ze mną, a teraz wylewasz na mnie swą żółć... Tylko dlaczego, albo po co? Chyba mi niczego nie zazdrościsz, niczego ode mnie nie chcesz, niczego złego Ci nie zrobiłem. O ci Ci więc chodzi? Bo ja sposobu swego postępowania zmienić nie zamierzam, gdyż nie uważam go za naganny czy choćby zły.

Nie zmieniaj ciągle nicków, a podnieś przyłbicę i tu lub w inny sposób nawiąż ze mną otwarty, a nie tchórzowski kontakt.
I jeszcze jedno - kimkolwiek jesteś - brzydzę się sposobem Twego postępowania.
Bywaj!