*
Dodane 2012-03-09 12.20 , komentarzy 0

Dni otwarte w Urzędach Skarbowych w Lublinie

Sobota to dzień otwarty wszystkich urzędów skarbowych w regionie. Urzędnicy będą udzielać porad, będzie można również złożyć swojego PIT-a.

Sobota to dzień otwarty wszystkich urzędów skarbowych w ...

Dni otwarte w Urzędach Skarbowych w Lubl...

Autor: Archiwum

Podatnicy będą mogli pobrać druki, złożyć zeznanie podatkowe, dokonać aktualizacji danych identyfikacyjnych. Wszystkie urzędy skarbowe w województwie lubelskim będą czynne w godzinach od godz. 9 do 13. Ale nie we wszystkich urzędach czynne będą kasy.

Ci, którzy składają zeznania po raz pierwszy lub mają problem z wypełnieniem formularza będą mogli poradzić się urzędników skarbowych.

PIT można złożyć do 30 kwietnia (poniedziałek) przynosząc lub przysyłają go do urzędu (liczy się data stempla pocztowego). Można także wysłać go przez Internet wchodząc na stronę www.e-deklaracje.gov.pl.SOBOTA W SKARBÓWCE W LUBLINIE:

1. Pierwszy US w Lublinie: „Rozliczenie przychodów ze zbycia nieruchomości i innych praw majątkowych”, godz. 11, II piętro.

2. Drugi US w Lublinie: szkolenie w zakresie składania zeznań podatkowych w formie elektronicznej, godz. 10, pok. 806.

3. Trzeci US w Lublinie zapewnia możliwość złożenie zeznania przez Internet przy pomocy pracownika urzędu. (trzeba przynieść dowód osobisty, informację o wysokości przychodu za 2010 r.), godz. 10 w pokoju nr 009 prezentacja „Składanie zeznań za 2011 r. przez Internet”.

X

Miejsce
w rankingu
Redakcja

Zapraszamy do kontaktu. Szczegóły dostępne są w zakładce "kontakt" na spodzie strony.

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!
Dodaj swój komentarz: