*
Juwenalia 2012: Jakie koncerty zobaczmy na Politechnice Lubelskiej w Lublinie Dodane 2012-03-27 19.16 , komentarzy 46

Juwenalia 2012 w Lublinie: Koncerty Happysad, Lady Pank i Jamal na Politechnice Lubelskiej

Juwenalia 2012 w Lublinie coraz bliżej. Happysad, Jamal i Grubson - to artyści, których m.in. będzie można zobaczyć na koncertach na Politechnice Lubelskiej. Poznajcie wstępny program.

Happysad zagra na Juwenaliach 2012 w Lub...

Autor: Tomek Koryszko/ Archiwum

Politechnika Lubelska szykuje na Juwenalia koncert muzyki klubowej, reggae i dwa rockowe.

Wiadomo już, że na Juwenaliach 2012 zagrają Dj Hazel i Wet Fingers (dzień z muzyką klubową), Jamal i Grubson (dzień reggae), Sidney Polak i Lady Pank, oraz Londyn i Happysad (podczas dwóch dni rockowych).

Jakie zespoły zobaczymy na pozostałych uczelnianych imprezach podczas Dni Kultury Studenckiej 2012 w Lublinie?

Uczelnie nie zdradzają jeszcze szczegółów. Nieoficjalnie wiadomo, że na Uniwersytecie Medycznym wystąpi m.in. grupa Video, na UMCS i KUL – Eris Is My Homegirl, a na Uniwersytecie Przyrodniczym – Coma.

Z kolei na koncercie na Błoniach pod lubelskim Zamkiem 18 maja zobaczymy zagraniczne gwiazdy Kosheen, Tartak i H-Blockx, a także polski zespół Carrion.



Dowiedz się więcej o koncertach zagranicznych gwiazd w Lublinie:




DNI KULTURY STUDENCKIEJ W LUBLINIE - DATY:

  • 10-13.05 – Uniwersytet Medyczny i WSPA przy ul. Chodźki
  • 17.05 – koncert miejski na błoniach przed Zamkiem (zagraniczne gwiazdy wymienione w artykule powyżej)
  • 18-20.05 – UMCS, KUL i WSEI na błoniach przed Zamkiem
  • 24-27.05 – Uniwersytet Przyrodniczy na Felinie
  • 31.05-03.06 – Politechnika Lubelska przy ul. Nadbystrzyckiej

X

Miejsce
w rankingu
redakcja

Zapraszamy do kontaktu. Szczegóły dostępne są w zakładce "kontakt" na spodzie strony.

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

m Gość
~m
JUWENALIA 2012-03-27 21.55

a gdzie moja Ira i TLOVE?:(

wkurzonym tak ze ja nie moge Gość
~wkurzonym tak ze ja nie moge
w tym 2012-03-28 01.43

w tym momencie nie ma nic takiego na co moglbym isc no ja p. tzn nie moge dajcie ludzie spokoj takie juweny to o kant stolu rozbic

nieznajoma Gość
~nieznajoma
tralalala 2012-03-28 10.22

Szlachta się bawi! Dobry zestaw :)

Obłędna Ania Gość
~Obłędna Ania
Obłędna Ania 2012-03-28 10.39

To Video mogli sobie odpuścić. A gdzie Grabarz Strach na lachy i wielu innych którzy nie dali się do końca skomercjalizować??? Myślałam Juwenalia to scena dla takich z prawdziwą artystyczną duszą a nie tych co ciągle poprawiają makijaż i malują se włosy.

flamaster flamaster
Obłędna Ania 2012-03-28 10.58

nie dali się do końca skomercjalizować? może i nie, ale niewiele do tego końca brakuje :)

nieznajomy Gość
~nieznajomy
Jaka szlachta 2012-03-28 11.06

Raczej dzieci chłoporobotników z awansu społecznego. Studia się spauperyzowały a większość obecnych studentów i studentek to rzucający mięsem idioci. Sad but true.

Kasiula Gość
~Kasiula
Politechnika rządzi:) 2012-03-28 18.39

Jak zawsze najlepsza impreza będzie na Polibudzie:) oni nigdy nie zawodzą!!!

Hanka Gość
~Hanka
Ja je*ie 2012-03-29 09.20

co roku tylko jamal i east west rockers na zmiane, czy wy macie z nimi jakiegoś deala???? masakra! :|

Studentka2011 Gość
~Studentka2011
Juwenalia Lublin 2012r. 2012-03-29 10.51

Juwenalia 2012 r. w Lublinie zagrają :

Natural Dread KIliaz - 10 maja - Medykalia - ul. Chodźki
HEY - 11 maja - Medykalia - ul. Chodźki ( koncert niepotwierdzony )
Video - 12 maja - Medykalia - ul. Chodźki
IRA - 13 maja - Medykalia - ul. Chodźki ( koncert niepotwierdzony )

H-BLOCKX,KOSHHEN,Tartak,Carrion - 17 maja - błonia pod zamkiem
Eris is my homegirl - 18 maja - błonia pod zamkiem

EAST WEST ROCKERS,Junior Stress-25 maja - osiedle Felin
COMA,Hurt - 27 maja - osiedle Felin

termin 31 maja-3 czerwca
Jamal,Grubson - Politechnika - ul. Nadbystrzycka
Happysad,Londyn - Politechnika - ul. Nadbystrzycka
LADY PANK, Sydney Polak - Politechnika - ul. Nadbystrzycka

PS.W sumie jak na czasy kryzysu niezłe juwenalia w Lublinie.Dobrze ze nie graja Kult,T.Love bo oni są co roku w Lublinie,wiec raz można sobie ich odpuścić.Cieszy koncert HEY po 2 latach przerwy.

penki Gość
~penki
... 2012-03-29 16.43

Porażka...

PANBORYSEK Gość
~PANBORYSEK
KKKKKUUUUUULLLLLLTTTTTTT 2012-03-29 18.59




























A GDZIE KULT?????




G

murderbydolly Gość
~murderbydolly
DNO 2012-03-30 08.51

tegoroczne JUVE to dno...totalne...zespoły takie EMO że tylko sobie żyły podciąć...gdzie Kazik, KSU, DEZERTER czy cokolwiek innego w dobrym klimacie (już nie oczekuję - jak to się dzieje na URSYNALICH w W-wie, wielkich sław jak KORN...)

Ataman Gość
~Ataman
Lublin chyba chce odstraszyć studentów 2012-03-30 19.49

Oprócz iry (która jest nie potwierdzona) nie ma żadnego świetnego roka. Zero fajnych zagranicznych po prostu szkoda gadać.

Ola Gość
~Ola
ILE MOŻNA!!!! 2012-04-01 15.01

Happysad to raz, że beznadziejne grajki dla gimbusów, a dwa, że oni w Lublinie to chyba mieszkają, ciągle tylko Happysad i Happysad. Nic fajnego na razie nie widzę, gdzie jakiś Kazik, Grabaż, może Akurat.... pfff, chyba podziękuję w tym roku i odbiję sobie na Orange Warsaw Festival

Sergiusz Gość
~Sergiusz
porażak 2012-04-01 19.17

chyba tylko na Tartak, Hey i Ire pójdę jeżeli te koncerty w ogóle się odbedą :/ co to ma być ja się was pytam, jakieś eris coś tam? pierwszy raz o nich słyszę...

Malina Gość
~Malina
W zeszłym roku było lepiej, 2012-04-02 11.50

w tym nawet korowodu nie będzie :-(
poniżej moje filmy z 2011 r.

http://www.youtube.com/user/MalinaZLublina/videos?query=juwenalia

ja Gość
~ja
Tartak gloryfikuje UPA ! 2012-04-02 14.31

Dlaczego mój komentarz zniknął? Cenzura? Chcecie tańczyć do piosenek zespołu, który gloryfikuje bestialskich morderców waszych rodaków, kobiet i dzieci? Nie macie nawet odrobiny przyzwoitości? Tutaj strona protestu:

https://www.facebook.com/events/407131025965102/407174275960777/?notif_t=plan_mall_activity

Jest już ponad tysiąc osób, od wczoraj. Stanowcze NIE, dla pogrobowców banderowców na polskiej ziemi. To urąganie pamięci ofiar. Ci ludzie nakręcili wideoklip w zburzonym polskim kościele i śpiewają tam o mordercach z UPA. Jeśli to wam nie przeszkadza to równie dobrze można śpiewać o chwale SS i NKWD. Wstyd!

redakcja redakcja
@Gość ~ja 2012-04-02 14.44

Prosimy o natychmiastowe zaprzestanie spamowania portalu powtarzającym się komentarzem odnośnie zespołu Tatrak. Jeden komentarz w zupełności wystarczy, każdy kolejny będzie usuwany. Jeśli chcecie Pan/ Pani zgłosić temat, wystarczy napisać na adres redakcja@mmlublin.pl. Z pozdrowieniami, Redakcja.

ja Gość
~ja
To chyba temat już macie? 2012-04-02 14.57

Umiecie czytać prawda? Tak, doprawdy, fakt spamowania poprzez wysłanie 3/4 komentarzy na jeden temat jest w tym wszystkim najbardziej oburzający.

ja Gość
~ja
To też spam? 2012-04-02 15.04

http://www.genocide.pl/zbiory/24123a.jpg

Ależ to związane z tematem. "Gwiazda" juwenaliów, śpiewa piosenki ku chwale ludzi którzy to zrobili co jest na tym zdjęciu i to wybrałem mniej drastyczne. Jeśli ktoś nie ma nic przeciwko temu to niech wie konkretnie czemu się nie przeciwstawia i przy czyjej muzyce chce się bawić. Ludzie mają prawo do informacji.

zecik Gość
~zecik
Co to za szity dla hipsterów i szatnistów typu koma i hepisad? 2012-04-02 16.25

kto będzie sprzątął koty z odgryzionymi głowami? dzięki Bogu z dala od miasteczka akademickiego :)

ja Gość
~ja
Zbrodni nie da się zamilczeć 2012-04-02 17.26

"Tartak" nie ma prawa zagrać i nie może zagrać w Lublinie.

http://www.youtube.com/watch?v=RpNocoeYtQo&feature=related

ona. Gość
~ona.
. 2012-04-02 21.19

Nie rozumiem ludzi narzekających na tegoroczne zespoły! Zajmijcie się sami organizacją koncertów i zobaczcie, że zaprosić do Lublina jakiś `lepszy` zespół nie jest łatwą rzeczą. Narzekacie na come/happysad, a i tak na Ich koncerty przyjdziecie i będziecie się bawić. Jeśli faktycznie tak Wam przeszkadzają to jedźcie na juwenalia do innego miasta, albo zostańcie w domach. I wielka moja prośba- nie piszcie tak beznadziejnych komentarzy!

Pozdrowienia dla Organizatorów! ;-)

pytanie Gość
~pytanie
@ona 2012-04-02 21.57

Do muzyki ku chwale bohaterskich żołnierzy SS też byś się chciała bawić? Tak z ciekawości?

ona. Gość
~ona.
. 2012-04-02 22.17

Na temat zespołów zagranicznych się nie wypowiadam, gdyż owej muzyki nie słucham i na koncerty nie chodzę. Nie chwalę, nie karcę.