*
Dodane 2012-04-19 15.00 , komentarzy 16

Medykalia 2012 w Lublinie: Zagrają Hey i Ira (program)

Cztery dni pełne muzyki proponują studentom organizatorzy Medykaliów 2012 z Wyspą. Do Lublina przyjadą m.in. Hey, Ira, Natural Dread Killaz. Na koncercie zagra także Rotten Bark z Włodawy. Poznaj program tegorocznej imprezy.

Tak wyglądały poprzednie Medykalia w Lub...

Autor: Materiały organizatora

– Zapytaliśmy studentów na naszym profilu na Facebooku, jakie zespoły chcieliby zobaczyć w tym roku na Medykaliach - tłumaczy Marcin Urbańczuk z Samorządu Studentów UM. - W miarę możliwości staraliśmy się spełnić oczekiwania studentów.

Z listy wymarzonych przez studentów zespołów udało się ściągnąć do Lublina m.in. Hey i Irę.

W Lublinie pojawią się także m.in. zespoły Rotten Bark, Cała Góra Barwinków, czy Łąki Łan. Zagra też zespół Video

Oprócz koncertów, na studentów będą czekać także inne atrakcje. – Tak, jak co roku na miasteczku akademickim zorganizujemy konkursy z nagrodami. Być może będą też paintball i bungie. Dogrywamy ostatnie szczegóły, wkrótce będziemy mogli podać już pełny program – dodaje.



MEDYKALIA Z WYSPĄ 2012 W LUBLINIE - PROGRAM:

Czwartek 10.05

Herba Micze
Cała Góra Barwinków
Natural Dread Killaz

Piątek 11.05

Renesans
Rotten Bark
HEY

Sobota 12.05

Crank Haust
Pawkin
Video

Niedziela 13.05

Chemia
Łąki Łan
IRA



Juwenalia 2012: Kto jeszcze zagra?

X

Miejsce
w rankingu
Marta Ćwik-Hetman

Jestem redaktorem online i community managerem. Moją pasją są koncerty rockowe, podróże i ekologia. Dawajcie mi śmiało znać o wszystkim co was niepokoi lub cieszy. Czekam na e-maile, telefony oraz wiadomości na gg i skype. Pozdrawiam!

Komentarze

prospect Gość
~prospect
oooo znów zjazd 2012-04-19 15.18

Studenckiego Bydła..ehh znów niespokojne noce przed nami..

bezdp Gość
~bezdp
:D 2012-04-19 15.45

a gdzie disco polo????? przeciez nic nie bylo slychac ze rezygnuja z dnia kiedy najwiecej ludzi bawilo sie na medykaliach ;/

oliwka27 Gość
~oliwka27
oliwka 27 2012-04-19 16.06

weśśś wieśniaku idź z tym disco-polo do obory

gg Gość
~gg
dobrze 2012-04-19 16.26

Zachowajmy choć trochę kultury w "dniach kultury studenckiej" i pozwalajmy na żadne disko w polu. Tyle dobrze, ze się samorząd stawił przeciwko wiosce.

1 Gość
~1
"sorry but" nic dziś o 2012-04-19 16.37

"Targi pracy w Lublinie już 19 kwietnia"?
dziwne...

mortadel Gość
~mortadel
Będzie zatem 2012-04-19 17.20

sporo nowych używanych telefonów w anonsach do kupienia po tych imprezach, rynek się przynajmniej nakręci

scofield scofield
Prospect 2012-04-19 18.05

Nie mierz wszystkich swoją miarą!!! ;)) Ja już dawno nie jestem studentem a chodzę na większość koncertów i uważam Juwenalia za najlepszy czas w roku. Powinieneś mieć trochę szacunku dla ludzi, którzy chcą się trochę pobawić. No strasznie "niespokojne noce przed Tobą" biorąc pod uwagę że koncerty kończą się najpóźniej o 00.00. życze Ci więcej wyrozumiałości, i umięjetności zabawy i pozytywnego spogladania na świat!

suchy Gość
~suchy
będzie bezpiecznie?? 2012-04-19 20.03

No to wszystkim wybierającym się na Medykalia proponuję uzbroić się w jakieś tarcze bo w tym roku będzie wyjątkowo niebezpiecznie dlaczego?? Dlatego że o wasze (nasze) bezpieczeństwo zadba firma IMPEL - czyli inwalidzi, emeryci i renciści z niewielką pomocą kilku młodych i niedoświadczonych ochroniarzy!! Gratulacje dla samorządu i władz UM !!

prospect Gość
~prospect
scofield 2012-04-20 09.30

NIE MIERZE SWOJĄ MIARĄ...Tylko wiem co sie na miescie o was mówi.....BYDŁO,HOŁOTA,ZWIERZĘTA,KUR.......,ĆPUNY...dlatego napisałem ze zwali sie bydło....A POZA WSZYSTKIMI OPINIAMI FAKTEM JEST ŻE NIE UMIECIE SIE ZACHOWAĆ NAWET NA ZAKUPACH....Śmiej się smiej..skończyłeś studia a bedziesz zbierał śmieci...masz gwaranta od DONKA i jego Bandy z wiejskiej...Banda buraków...ŻENUA.!!!!

scofield scofield
prospect 2012-04-20 15.48

Jestem osobą pracującą i mam w miarę dobrą i stabilna pracę i na pewno śmieci nie będę zbierał. Poza tyminie życzę sobie żebyś mnie obrażał i porównywał do bydła, hołoty, zwierząt, kur.., ćpunów itd. Naucz się trochę szacunku do drugiego człowieka i nie mierz wszystkich tak samo. To że kilku ćpunów przyjdzie na koncert, nie oznacza, że pozostałe kilka tysięcy osób tak samo ćpa. pozdrawiam

młody Gość
~młody
Disco polo 2012-04-30 11.13

to muzyka przy której się najlepiej bawi.. nie jest do słuchania. W tamtym roku najwięcej osób było właśnie na koncercie D-bomba. Ja tam lubię tę muzykę, jak ktoś nie to jego problem. pozdr

mona Gość
~mona
korowód 2012-05-09 14.23

a czy korowód się odbędzie

Gość Gość
~Gość
rozpoczęcie 2012-05-09 22.15

o której godzinie zaczynają grać i o której mniej więcej wszystko się kończy?

klapouch22 Gość
~klapouch22
O której Video? 2012-05-10 15.35

Czy można gdzieśsprawdzićo której gra konkretny zespól , a chodzi m dokładnie o Video ? Czy jak to jest , bo wybieram sie pierszy raz ? :)

sebaaa Gość
~sebaaa
impreza 2012-05-10 20.34

uwarzam ze powinni rozwniez zorganizowac (zaprosic)dobrych dj-ow grajacych muzyke typu dump step,techno,hardstyle,electro

Wariatunio Gość
~Wariatunio
odp.impreza 2012-05-12 15.20

Impreza zgadzam się z Tobą w 100% ,trochę różnorodności by nie zaszkodziło a i ludzie by się bawili ,byłem wczoraj na medykaliach i sporo osób chciało trochę poszaleć przy bardziej energicznej muzyce jak i również ja.