*
Sobotę wieczorem muszą zarezerwować sobie fani piłki nożnej Dodane 2012-04-21 17.15 , komentarzy 7

Mecz FC Barcelona i Real Madryt: Gdzie transmisja na żywo w tv i online w internecie

Pojedynek Gran Derbi, podczas którego FC Barcelona zmierzy się z Realem Madryt już o godz. 20. Transmisję meczu pokaże Canal + Sport. Transmisji i relacji online nie zabraknie też w internecie.

Mecz FC Barcelona i Real Madryt już dziś...

Autor: Archiwum

- Pojedynek Barcelony z Realem Madryt zawsze wzbudza wielkie emocje kibiców. Związane jest to nie tylko z faktem, że oba kluby szczycą się najlepszym dorobkiem sportowym w Hiszpanii, ale także z długotrwałym konfliktem politycznym między Kastylią a Katalonią - czytamy w telewizyjnej zapowiedzi meczu.

- W stolicy Katalonii bezsprzecznie lepsza na przestrzeni lat była Barça. Czterdzieści siedem razy wygrywali gospodarze, goście triumfowali tylko w osiemnastu spotkaniach. Pora na dziewiętnaste zwycięstwo... - tak zapowiada mecz portal realmadrid.pl.

- Wielce prawdopodobne jest, że to właśnie dzisiaj na Camp Nou w Gran Derbi, zostanie stoczona najważniejsza bitwa o tytuł mistrza Hiszpanii sezonu 2011/2012 - dodaje portal fcb24.com.

Mecz FC Barcelona i Real Madryt - transmisja na żywo w telewizjiPrawa do telewizyjnej transmisji pojedynku dwóch wielkich drużyn ma Canal +. Mecz będzie można zobaczyć od 19:55 na Canal + Sport, Canal + Sport HD, oraz Canal + 3D.

- W sobotę 21 kwietnia od 19:55 na żywo z Barcelony spotkanie będą komentować dziennikarz Canal + Rafał Wolski i ekspert stacji Leszek Orłowski (tygodnik "Piłka Nożna"). Studio przedmeczowe rozpocznie się już o 19:00, 60 minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Miłośnicy technologii trójwymiarowej zobaczą spotkanie na antenie Canal + 3D.

Mecz FC Barcelona i Real Madryt - transmisja online w internecieTransmisji Gran Derbi nie zabraknie też w internecie, choć trzeba się liczyć z tym, że będą to przekazy z nielegalnych źródeł.

Po podpowiedź, gdzie można znaleźć transmisję online spotkania można zajrzeć na takie portale jak np. transmisje.info, meczenazywo.eu, czy sport-relacje.pl.

Mecz FC Barcelona i Real Madryt - relacje live na portalach sportowychNa tekstową relacje minuta po minucie zaprasza m.in. portal nazywo.interia.pl, czy ekstraklasa.net,. Wynik meczu będzie też można sprawdzać na stronach fanowskich, takich jak www.realmadrid.pl, czy fcb24.com.

Kto wygra?Jak sądzicie, jaki będzie wynik meczu? Zapraszamy do typowania wyniku w komentarzach.

X

Miejsce
w rankingu
Redakcja

Zapraszamy do kontaktu. Szczegóły dostępne są w zakładce "kontakt" na spodzie strony.

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Pole autor nie może być puste Gość
~Pole autor nie może być puste
Abonamenat... 2012-04-21 17.40

gdybyście płacili, to w telewizji publicznej by nadawali, w publicznej, jako żywo...

Pierwszy Niejedyny Sołtys Lubelski Pierwszy Niejedyny Sołtys Lubelski
Abonamenat to pokomunistyczny przeżytek... 2012-04-21 18.32

...żadna z telewizji komercyjnych nie dostaje z abonamentu ani złotówki a zupełnie dobrze funkcjonują. Telewizja i radio publiczne ponoć niosą "misję", ale ilu ludzi interesuje ich ta misja. jak ich nie stać na utrzymanie pięciu orkiestr symfonicznych i dwunastu chórów to niech sobie pozostawią po jednym misyjnym bublu to samo dotyczy transmisji mszy "świętych". niech mohery opłacają sobie te transmisje.

feru Gość
~feru
Transmisja 2012-04-21 19.14

Spotkanie można będzie obejrzeć na żywo na krolewscy.bnx.pl

Mike Gość
~Mike
UWAGA 2012-04-21 19.33

Mecz w jakości HD z polskim komentarzem będzie można obejrzeć za darmo poprzez program dostępny tutaj!
http://sercrack.blogspot.com/2012/04/real-madrit-vs-fc-barcelona-in-hd-for.html

Od siebie dodam że to działa, trzeba tam tylko wypełnić ofertę jakąś :P

filipavp2 Gość
~filipavp2
Canal + 2012-04-21 20.08

Ja jebie, i znowu na Canal + nadają... Porażka!!!

Jula Gość
~Jula
;D 2012-04-21 20.30

podajcie strony na których sa transmisje

gosc1 Gość
~gosc1
HD za FREE 2013-04-22 22.38

http://www.meczehd.com.pl/ za free

Dodaj swój komentarz: