*
Lubelskie Dni Kultury Studenckiej 2012 Dodane 2012-04-27 11.30 , komentarzy 95

Juwenalia, Kozienalia, Medykalia, Feliniada 2012 w Lublinie: Program, koncerty

Znamy już pełny program studenckich imprez w 2012 roku w Lublinie. Jakie zespoły zagrają na Juwenaliach, Kozienaliach, Medykaliach i Feliniadzie 2012? Zobaczcie sami.

Juwenalia 2012 w Lublinie coraz bliżej!

Autor: Archiwum

Jako pierwsze wystartują Medykalia 2012 z Wyspą. Głównymi gwiazdami koncertów u lubelskich Medyków będą Natural Dread Killaz, HEY, Video i IRA. Medykalia potrwają od 10 do 13 maja.

Czytaj więcej o Medykaliach 2012 w Lublinie.

17 maja w Lublinie będzie można zobaczyć miejski koncert z udziałem zagranicznych gwiazd Kosheen i H-Blockx. Przed nimi zagra polski zespół Carrion.

Czytaj więcej o koncercie Kosheen i H-Blockx w Lublinie.


18 maja zaczną się Kozienalia 2012 i Kulturalia. Wśród gwiazd między innymi Roots Defender & John Sutton, My Riot, czy duński Carpark North. Potrwają go 20 maja.

Od 24 do 27 maja potrwa Feliniada 2012. Wśród gwiazd m.in. East West RockersHurt, D-Bomb, czy Coma.

Juwenalia 2012 w Lublinie organizowane przez Politechnikę Lubelską zaczną się 31 maja. Nie zabraknie koncertów takich zespołów, jak Wet Fingers, Grubson, Sidney Polack, Lady Pank, czy Londyn i Happysad.

Czytaj więcej o Juwenaliach 2012 w Lublinie.

JUWENALIA, KOZIENALIA, MEDYKALIA, FELINIADA 2012 W LUBLINIE - PROGRAM:

Medykalia z Wyspą 2012 w Lublinie

Uniwersytet Medyczny i WSPA

Gdzie: parking przy ul. Chodźki
10 maja (czwartek)

Herba Micze
Cała Góra Barwinków
Natural Dread Killaz

11 maja (piątek)

Renesans
Rotten Bark
HEY

12 maja (sobota)

Crank Haust
Pawkin
Video

13 maja (niedziela)

Chemia
Łąki Łan
IRA
Miejski koncert

Gdzie: Błonia przed Zamkiem
17 maja (czwartek)

Carrion
Kosheen
H-Blockx
Kozienalia 2012, Kulturalia 2012

UMCS, KUL, WSEI

Gdzie: Błonia przed Zamkiem
18 maja (piątek)

Shoot the Girls First
Helia
Eris is my homegirl
Eskimo Callboy

19 maja (sobota)

My-Key
Eddy Wata
Infernal

20 maja (niedziela)

Rosa
Roots Defender & John Sutton
My Riot
Carpark North
Feliniada 2012 w Lublinie

Uniwersytet Przyrodniczy

Gdzie: Felin
24 maja (czwartek)

Max Farenthide
C-Bool
DJ Puoteck
Andy Stroke
Shaun Baker

25 maja (piątek)

Maleo Reggae Rockers
Junior Stress
East West Rockers

26 maja (sobota)

Solaris
Tomasz Niecik
Classic
D-Bomb

27 maja (niedziela)

The Nuts
Hurt
Coma
Juwenalia 2012 w Lublinie

Politechnika Lubelska

Gdzie: tereny zielone przy
ul. Nadbystrzyckiej
31 maja (czwartek)

Dj Hazel
Wet Fingers

1 czerwca (piątek)

Jamal
Grubson

2 czerwca (sobota)

Sidney Polak
Lady Pank

3 czerwca (niedziela)

Londyn
Happysad


Zobacz także:


X

Miejsce
w rankingu
redakcja

Zapraszamy do kontaktu. Szczegóły dostępne są w zakładce "kontakt" na spodzie strony.

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

kamil91 kamil91
noo w tym roku dobór wykonawców bardzo fajny 2012-04-27 11.39

teraz tylko czekać na dobrą zabawę:)

Zrozpaczony Gość
~Zrozpaczony
Wstyd!!! 2012-04-27 12.16

Wstydze sie , ze tu mieszkam jak widze takich artystow ale jaki samorzad taki koncert.Brawo pani Nieoczym i spolka za odgrzewane kotlety o feliniadzie juz nie wspomne i ten hazel ludzie z jakiej wy wsi przyjechaliscie tu studiowac?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

D. Gość
~D.
do zrozpaczony 2012-04-27 12.30

Zawsze możesz bawić się na swojej wsi! Nikt Cię nie zmusza żebyś przychodził. Dodatkowo Panie z miasta o gustach się nie dyskutuje!

dfkds Gość
~dfkds
...! 2012-04-27 12.33

nie chcesz to nie idz jak ci sie nie podoba, ale nie musisz komentowac na forum jak jest beznadziejnie dobra zabawa moze byc nawet przy chujowej muzyce

GOSC Gość
~GOSC
!!! 2012-04-27 12.39

ŻENADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Krzysiek Gość
~Krzysiek
Ech 2012-04-27 13.08

Picie nie równa się dobra zabawa. Pić można przy chujowej muzyce, ale bawić się niekoniecznie. Zespoły są z dupy wzięte, jeden Hey juwenaliów nie czyni.
I korowodu brak, koncerty pod zamkiem, tradycja upadła.

studenciak Gość
~studenciak
!!! 2012-04-27 13.11

żeby nie wiem co to wszystkim się nie dogodzi, zawsze znajdzie się jakiś cwel co mu nie będzie pasowało, szanowny pan ZROZPACZONY nie zdaje sobie sprawy ile czasu trzeba poświecić na zorganizowanie takich koncertów!!! żenadą są ludzie którzy się tutaj udzielają - chociaż zapewne i tak pójdą na koncerty - ale ważniaka trzeba udać przecież!!!

... Gość
~...
... 2012-04-27 13.16

a kto tu mowi o piciu :P wystarcza zajebisci ludzie i juz jest zabawa

Piotr Gość
~Piotr
dobra robota! 2012-04-27 13.26

my riot, carrion i carpark north robi robotę nie spodziewałem sie takich zespołów dla mnie rewelacja

Yunnan Gość
~Yunnan
VADER jeszcze będzie! 2012-04-27 15.01

Na Medykaliach konkretnie 13. maja.

Ania Gość
~Ania
Nie będzie źle 2012-04-27 16.37

A mi się wydaje, że będzie na tyle różnorodnie, że każdy coś dla siebie znajdzie... I tak jest sporo tych koncertów. No i pewnie to też kwestia trochę funduszy. Dla mnie mogli by ściągnąć U2 ale kto by płacił;) ?

zawidzionny Gość
~zawidzionny
hahaha... 2012-04-27 18.49

wystarczy porównać takie imprezy w innych miastach.. Wawa - Limp Bizkit , Nightwish, Kraków - Apocaliptyca itp
a tu? LUblINN WIELKI PROSZE BARDZO TOMASz niecik kURWWAaaa L:D:D:D:D NIE moge NA WIOCHE ZARAZ to wrzuce..

smagus Gość
~smagus
VEDER - poprawka 2012-04-27 18.49

Yunnan - chyba ześ zdurniał !!! Oni nie maja wogóle wtedy koncertu - nie te m-ce.(sprawdziłem na ich ofic. str.) -.-

ja Gość
~ja
eh 2012-04-27 20.32

no tak, jak zawsze dobre zepoły będą, ale oczywiscie jak to przystało na standart wschodniej czesci polski... stanowczo nie dorównuje ursynaliom i innym ze srodkowej i zachodniej stronie polski:)

xyz Gość
~xyz
to jest Polska właśnie 2012-04-27 21.32

Tylko za ursynalia płaci się ponad 100 zł za 3 dni. Ciekawe jakie wtedy byłyby narzekania, gdyby tak zrobić w Lublinie. Zamiast cieszyć się, że można posłuchać za darmo muzyki na żywo, to nic, że któryś raz z kolei, najlepiej narzekać, że zawsze jest źle. Cudowny polski naród.

obserwator Gość
~obserwator
maruderzy 2012-04-27 21.36

ludzie co marudzicie, ok ursynalia maja bardzo dobry program, ale placi sie co najmniej 100 zł za karnet, i cena wzrasta z kazdym tygodniem. w Lublinie jest sporo kiczu ale zobaczycie, ze Kosheen, My riot czy NDK zagraja bardzo dobre koncerty. Wiec jak na budzet i czas trwania wszystkim imprez nie jest tak zle.

nicniebędzietakiesamo Gość
~nicniebędzietakiesamo
Serce mi się kraje... 2012-04-27 22.51

Zestaw -nie oszałamia, ale jak się chce, to można się bawić.
Ludzie -wiecznie niezadowoleni, no trudno, trzeba pominąć czytanie komentarzy.
...ale że Rojka nie będzie w Myslovitz???????
BOŻE, CZY TY TO WIDZISZ???????
Mówcie co chcecie. Ja mam żałobę.

MPS Gość
~MPS
GRUBSON 2012-04-28 02.29

Jea!!! GrubSon będzie ! Parchy wbijamy tam i robimy Trzodę, nie ma wyjścia... yhyhyhy.. ! ;D

MPS Gość
~MPS
super! 2012-04-28 02.35

ooo i Jamal , no no na pewno nie pogardzę tym dniem, o nie! ;P

madafaka Gość
~madafaka
do ~nicniebędzietakiesamo 2012-04-28 12.53

byłeś na ostatnich juwenaliowych koncertach myslovitz? to była straszna padaka - koncert godzinny, zero kontaktu z publiką, jakby grali do kotleta w jakiejś restauracji. wcale nie żałuje że nie bedzie rojka

mrKamil Gość
~mrKamil
Lbn 2012-04-28 16.20

NDK , EWR , Grubson ;] oby tylko pogoda była ładna i lecimy :D

Kate Gość
~Kate
coZaJaja??????? 2012-04-28 17.42

Ja się pytam gdzie jest KOROWÓD???

spoko Gość
~spoko
;] 2012-04-28 20.14

No muszę powiedzieć, że całkiem przyzwoity skład się szykuje...;D ale obiektywnie rzecz biorąc to tylko UMCS się postarał o coś, czego jeszcze na juwenaliach nie było... reszta uczelni poszła trochę na łatwiznę zapraszając "znajome" zespoły.. ale i tak mam nadzieję, że zabawa będzie świetna..;)

annana Gość
~annana
super juwe! 2012-04-28 22.20

Umarłam i trafiłam do lublina! Jestem w niebie :D

radek Gość
~radek