*
Siatkówka: Polska - Rosja Dodane 2012-08-08 13.05 , komentarzy 0

Ćwierćfinał IO: Polska - Rosja. Transmisja online w internecie i na żywo w tv

W środę wieczorem kibiców czekają wielkie sportowe emocje. Polacy zagrają z Rosjanami w ćwierćfinale IO. Transmisję meczu na żywo pokaże TVP 1. Mecz będzie też można śledzić online w internecie.

Ćwierćfinał IO: Polska - Rosja

Autor: sxc.hu

- 8 sierpnia w Earls Court Exhibition Centre rozegrane zostaną ćwierćfinały olimpijskiego turnieju siatkarzy. Polacy weszli do tej fazy drugiego miejsca w grupie - czytamy w telewizyjnej zapowiedzi meczu. - Biało-Czerwonych czeka niezwykle trudny pojedynek, bo Sborna to silna ekipa.

Mecz Polska Rosja - transmisja na żywo w telewizjiTransmisja zacznie się o godz. 20:25 na antenie telewizyjnej Jedynki. Przed nami ponad 200 minut sportowych zmagań.

Mecz Polska Rosja - transmisja online w internecieTransmisję spotkania będzie też można oglądać w internecie. Aby obejrzeć zmagania Polaków, warto zajrzeć na stronę londyn2012.tvp.pl. Tam TVP udostępnia transmisje wideo na żywo oraz materiały archiwalne z przeprowadzonych już zawodów.

Aby zobaczyć mecz, po wejściu na stronę londyn2012.tvp.pl trzeba kliknąć w zakładkę Na żywo.

Po informacji o transmisji można też zajrzeć na anglojęzyczny serwis eurovisionsports.tv.

Mecz Polska Rosja - relacja słowna na sportowych portalachKto zamiast bezpośredniej transmisji, woli relację słowną meczu, ten może zajrzeć na sportowe portale. Relacji minuta po minucie nie zabraknie np. na nazywo.interia.pl, zczuba.pl, czy sport.pl.

X

Miejsce
w rankingu
Redakcja

Zapraszamy do kontaktu. Szczegóły dostępne są w zakładce "kontakt" na spodzie strony.

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!
Dodaj swój komentarz: