*
Dodane 2012-09-18 17.20 , komentarzy 0

Mecz Real - Manchester, Borussia - Ajax. Transmisja na żywo w tv i online w internecie

Już we wtorek i środę (18 i 19 września) pierwsza kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA. Mecze będzie można oglądać na żywo w telewizji na platformie n. Transmisji nie zabraknie tez na pewno online w internecie, ale uwaga - nie będą to legalne przekazy.

Już we wtorek i środę pierwsza kolejka f...

Autor: Archiwum

- To dopiero pierwsza kolejka Ligi Mistrzów UEFA, ale w grupie D zwanej „grupą śmierci” mogą to być najważniejsze mecze w sezonie - czytamy w telewizyjnej zapowiedzi wtorkowych i środowych meczy.

Mecz Real - Manchester, Borussia - Ajax - transmisja na żywo w telewizjiNa transmisję ośmiu spotkań na żywo w dwa dni zaprasza platforma n. - Najważniejsze wydarzenia ze wszystkich spotkań Ligi Mistrzów UEFA rozgrywanych w tym samym czasie będzie można obejrzeć dzięki MultiLidze Mistrzów, która pozwala śledzić najciekawsze fragmenty wszystkich spotkań rozgrywanych w tym samym czasie - informuje platforma n.

Mecze pierwszej kolejki Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europejskiej UEFA emitowane na kanałach nPremium HD, nPremium3 HD i nPremium4 HD będą dostępne dla wszystkich Abonentów platformy n posiadających w swoich pakietach kanał nSport HD.

Od drugiej kolejki, by oglądać mecze emitowane na kanałach nPremium HD (bez aktywacji kanałów nPremium HD), niezbędne będzie włączenie za pośrednictwem podłączonego do Internetu dekodera specjalnej, bezpłatnej usługi „Liga Mistrzów UEFA”.

CO, GDZIE, KIEDY:

Wtorek 18 września
20:40 nSport HD: Paris Saint-Germain FC - FC Dynamo Kijów (na żywo)
komentują: Kalinowski & Białas

20:40 kanał 109: AC Milan - RSC Anderlecht (na żywo)
komentują: Marchliński & Terlecki

20:40 nPremium HD: Real Madryt - Manchester City (na żywo)
komentują: Gleń & Jagoda

20:40 nPremium3 HD: Borussia Dortmund - AFC Ajax (na żywo)
komentują: Ryczel & Chałaśkiewicz

20:40 kanał 108: Multiliga Mistrzów.
Komentują: Zawioła, Karpiński, Sitnicki

23:30 nSport HD: Montpellier Hérault SC - Arsenal FC (retransmisja)
komentuje: Dryła

Mecz Real - Manchester, Borussia - Ajax - transmisja online w internecieW sieci z pewnością pojawią się transmisje wtorkowych spotkań. Niestety, nie będą to przekazy z legalnych źródeł.

Warto za to skorzystać z całkowicie legalnych relacji na żywo na portalach sportowych. Dla przykładu, portal sport.pl zaprasza na relację z meczu Borussia Dortmund - Ajax Amsterdam.

X

Miejsce
w rankingu
Redakcja

Zapraszamy do kontaktu. Szczegóły dostępne są w zakładce "kontakt" na spodzie strony.

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!
Dodaj swój komentarz: