*
Dodane 2012-09-22 15.18 , komentarzy 8

Przyłapany przez Google Maps. Zapraszam do zabawy

Kategorie: Foto Tagi: Google Maps, Lublin,

Już od jakiegoś czasu można oglądać Lublin okiem obiektywów Google Maps. Wystarczy kliknąć i wycieczka po wirtualnym Lublinie gotowa.

Google Maps

Autor:

Materiał Dziennikarza Obywatelskiego

Zwiedzać można wszystkie miejsca którymi pracownicy firmy Google przemierzali nasze miasto. Fantastyczne narzędzie dla tych którzy zamierzają do nas przyjechać, jak i dla tych których poruszanie się w rzeczywistym świecie w ogóle nie interesuje.

Google zrobiło też fantastyczną rozrywkę dla tych którzy zostali obfotografowani. Wśród tych którym się to udało jest dwójka aktorów z Teatru im. H. Ch. Andersena - Konrad Biel (machający ze swojego samochodu) oraz Bogusław Byrski (przyłapany nawet dwa razy).

Osobiście polecam poszukiwania. Fantastyczna zabawa. Może i wy zostaliście złapani? Napiszcie w komentarzach.

3

Miejsce
w rankingu
beniubyrski

Być może jestem człowiekiem, ale kto mi udowodni iż ludzkość po raz który nie popełniła błędu. Odkrycie człowieka to największy problem ludzkości. Co jest sztuką, a co jej pragnieniem? Co jest prawda, a co tylko iluzją? Kim jestem ja, a czym są moje myśli? Pewien mędrzec udał się na spotkanie z wioskowym głupkiem! Wędrował przez trzydzieści dni i trzydzieści nocy. Kiedy dotarł do wioski usłyszał od głupka dwa słowa: Jestem głupkiem. Mędrzec stał osłupiały przez kolejne trzydzieści dni i trzydzieści nocy. Kiedy zrozumiał co się stało wrócił. I już nie był mędrcem. Któregoś dnia mądry człowiek spakował swoje słowa w swoją głowę i wyruszył aby je rozdać. Kiedy już wszystkie rozdał był dalej mędrcem.

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

ja Gość
~ja
? 2012-09-22 17.33

To się chyba nazywa Google Street View a nie Google Maps.

beniubyrski beniubyrski
? 2012-09-22 19.36

Działa pod adresem http://maps.google.pl/ .
Google Street View działa jako dodatek do Google maps!

beniubyrski beniubyrski
? 2012-09-22 19.38

Tak pisze o tym Google: "Mapy Google ze Street View pozwalają Ci zwiedzać miejsca na całym świecie i rozglądać się we wszystkich kierunkach, zupełnie jakbyś tam był!"

Ja Gość
~Ja
Ja! 2012-09-22 23.06

Mnie przyłapali! :) Tralalalalala :)

AnnaN AnnaN
;) 2012-09-23 12.59

Ja jedyne co znalazłam to otwarte okno w swoim pokoju;) Ale to jest dobre nie tylko do zwiedzania miasta. Korzystam z tego jak chce przed wyjściem z domu zorientować się gdzie jest dokładnie miejsce, do którego muszę się udać (żeby nie błądzić jeśli np mam na konkretną godzinę). Przydatne:)

polonista Gość
~polonista
Z powrotem do szkoły... 2012-09-24 09.41

"Google zrobiło też fantastyczną rozrywkę dla tych którzy zostali obfotografowani."

Może by Szanowny Pan Redaktor zrobił sobie obczytanie podręcznika do j. polskiego przynajmniej na poziomie szkoły podstawowej?...

MapyFoty Gość
~MapyFoty
instrukcja dla blondynki?! 2012-11-25 08.54

Ma ktoś może instrukcje bo ja już cierpliwość straciłem!

DUCH NIEŚWIĘTY DUCH NIEŚWIĘTY
Szczęściaż z pana, panie Benku - będzie pan teraz "pokutował" w necie po jego koniec, a może nawet i dzień dłużej 2012-11-25 08.59

.

Dodaj swój komentarz: