*
Dodane 2012-11-21 11.16 , komentarzy 3

Straż Miejska w Lublinie ogłosiła nabór. Zobacz, czy masz szansę

Wolnych etatów jest osiem. Dokumenty (szczegóły na www.sm.bip.lublin.eu) można składać do przyszłego wtorku (27 listopada).

Straż Miejska w Lublinie ogłosiła nabór

Autor: Jacek Świerczyński/ Archiwum

Warunki? Trzeba mieć minimum 21 lat, polskie obywatelstwo, co najmniej maturę, uregulowany stosunek do służby wojskowej oraz być sprawnym i niekaranym.

Trzeba też dołączyć cv i list motywacyjny.

Ci, którzy spełnią wszystkie wymogi formalne, zostaną zaproszeni do rekrutacji, która odbędzie się według nowych zasad. Pierwszym etapem będzie test sprawności fizycznej.

– Jego zaliczenie jest warunkiem przejścia do drugiego etapu, którym będzie test wiedzy z Ustawy o strażach gminnych i Ustawy o pracownikach samorządowych. Pozytywny wynik pozwala na przejście do trzeciego etapu, czyli rozmowy kwalifikacyjnej – wylicza Robert Gogola, rzecznik Straży Miejskiej.

Na jakie zarobki może liczyć strażnik?

– Nowo przyjęty strażnik zarabia 1800 zł brutto miesięcznie – informuje Robert Gogola, rzecznik Straży Miejskiej. – Przewidujemy, że nowi strażnicy zaczną pracę pod koniec roku.Przeczytaj o tym, jak wyglądały zasady naboru pod rządami poprzedniego komendanta Waldemara Wieprzowskiego.


X

Miejsce
w rankingu
Redakcja

Zapraszamy do kontaktu. Szczegóły dostępne są w zakładce "kontakt" na spodzie strony.

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

bee Gość
~bee
... 2012-11-23 16.37

służyć w pseudosłużbie mundurowej to wstyd. Nawet jakby pensja była 5000 to też bym nie chciał

ytr Gość
~ytr
hehe 2012-12-02 22.31

czyżby w Lublinie przybyło babć z pietruszką, że nowych strażników chcą zatrudnić. Zlikwidować tą bandę darmozjadów!

zlikwidowsć.sm.tak Gość
~zlikwidowsć.sm.tak
Nowy fotoradar kupili... 2012-12-13 08.42

Chyba kupili nowy fotoradar i potrzebni są nowi do obsługi: jeden musi zawieść ich na miejsce (a że nie zmieszczą się w ośmiu w jednym samochodzie to jadą na dwa dlatego jeszcze +1 kierowca), jeden opuszcza maszt (specjalista d.s. opuszczania masztu), jeden wyjmuje starą kasetę, jeden wkłada nową kasetę a trzech się patrzy i nadzoruje prawidłowy przebieg zmiany. Razem ośmiu strażników. Zgadza się? :)

Dodaj swój komentarz: