*
Dodane 2012-12-05 18.15 , komentarzy 6

268 chętnych do pracy w Straży Miejskiej w Lublinie

Podanie o pracę w Straży Miejskiej w Lublinie złożyło 268 osób, w tym 94 panie.

268 chętnych do pracy w Straży Miejskiej...

Autor: Jacek Świerczyński/ Archiwum

Taką samą liczbę komenda podawała tuż po upływie terminu składania dokumentów zastrzegając, że część kandydatur może jeszcze dotrzeć pocztą.

Okazuje się, że listonosz nic nowego nie przyniósł. – Teraz sprawdzamy poprawność dokumentów wszystkich kandydatów – informuje Ryszarda Bańka ze Straży Miejskiej.

Ci, którzy spełnią wymogi formalne, będą dopuszczeni do trzystopniowej rekrutacji. Zacznie się ona testem sprawnościowym, drugim etapem będzie sprawdzian znajomości dwóch ustaw, trzecim rozmowa kwalifikacyjna.

Na końcu wybrani zostaną najlepsi, wolnych etatów jest osiem. Niezaliczenie jednego z etapów przez kandydata wyklucza go z dalszego postępowania.


X

Miejsce
w rankingu
Redakcja

Zapraszamy do kontaktu. Szczegóły dostępne są w zakładce "kontakt" na spodzie strony.

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Pierwszy Niejedyny Sołtys Lubelski Pierwszy Niejedyny Sołtys Lubelski
Bezrobocie robi swoje, mimo symbolicznych płac, desperatów jak widać, nie brakuje 2012-12-05 18.19

.

nie Gość
~nie
. 2012-12-05 18.53

fajnie. w mieście mamy 268 osób, którym będzie sprawiało radość wyżywanie się na innych mandatami. Proponuję przyszłym strażnikom pisać mandaty tylko z górnej półki. Zabłyśniecie przed przełożonymi a ratusz będzie z was dumny.

zlikwidować sm Gość
~zlikwidować sm
darmozjady 2012-12-05 18.54

Kondycha jest? To do biegu, gotowi! Ruszać na babcie z pietruszką!

nie dla sm Gość
~nie dla sm
taa 2012-12-05 21.44

dodaj jeszcze za co. bo masz tam kupli, czy sam jestes z sm? Mnie tez Sm bardzo ceni. zwykle na jakies 100zl. Z policja to przynajmniej mozna pogadac, wytlumaczyc, maja chlopy jakies ludzkie spojrzenie na sytuacje tego drugiego. a ci z sm to od razu bloczek i nie ma przepros. moze powiedzmy sobie szczerze. każdy w SM ma odsyp od wypisanego mandatu? A moze oni wszyscy tacy wredni są z natury?

lubelak Gość
~lubelak
rekrutacja 2012-12-05 23.32

Przewidziano test IQ? Jeszcze przydałby się test - "czy robię tylko wtedy i tylko to co mi każą - czy jestem po to żeby w mieście było lepiej"...

Babcia z Ruskiej Gość
~Babcia z Ruskiej
Likwidacja SM 2012-12-06 08.12

W innych miastach liczą pieniążki i likwidują Straz Miejską, po co dublować służby, które generują olbrzymie kwoty na ich utrzymanie. Czynności które wykonują strażnicy miejscy z powodzeniem moga wykonywać urzędnicy już zatrudnieni, a ci co się nadają do utrzymywania porządku i interwencji /a tych jest niewielu/ przenieść do Policji o ile przejdą testy / atpliwa sprawa/.

Dodaj swój komentarz: