*
Dodane 2013-01-19 08.00 , komentarzy 3

Nowe mieszkania w Lublinie: Rezydencja Panorama w dzielnicy LSM

Gmach powstaje u zbiegu ul. Filaretów i Pana Balcera, tuż nad zielonym wąwozem. To Kompleks mieszkaniowy będzie gotowy latem przyszłego roku.

Rezydencja Panorama

Autor: Wizualizacja Idea Invest

– W przyszłym tygodniu rozpoczynamy sprzedaż mieszkań – zapowiada Bogusław Kociuba z firmy Idea Invest, która realizuje inwestycję. – Pod koniec stycznia ruszą prace budowlane, by w sierpniu przyszłego roku wszystko było gotowe.

Rezydencja Panorama to 64 mieszkania o powierzchni od 30 do ponad 70 mkw.

Deweloper zapowiada, że niektóre lokale można łączyć. Dzięki temu powstaną apartamenty o powierzchni do 120 mkw. Pierwsze mieszkania zostały już zarezerwowane.

Ceny mieszczą się w przedziale od 4900 zł do 5800 zł za m2.

W stosunku do pierwotnego projektu, prezentowanego w 2009 roku, zmienił się jedynie kolor elewacji. Jaskrawą zieleń zastąpiły jasne, stonowane barwy.

– Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji windy. Pod ziemią powstanie parking oraz piwnice – dodaje Kociuba.

Na parterze budynku powstanie również siedem lokali usługowych. Ich powierzchnia wynosi od 52 do 107 m2. Cen jeszcze nie ustalono. W czasie prac, dojazd do terenu inwestycji poprowadzony zostanie od strony ul. Filaretów. Po zakończeniu robót do „Panoramy” dojedziemy tylko przez ul. Pana Balcera.Zobacz także:

X

Miejsce
w rankingu
Redakcja

Zapraszamy do kontaktu. Szczegóły dostępne są w zakładce "kontakt" na spodzie strony.

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Ka Gość
~Ka
ble 2013-01-19 20.32

kurcze, czemu teraz budują tylko takie smutne klocki w "jasnych, stonowanych barwach"? i te szklane balkoniki bardzo praktyczne;)

małpa Gość
~małpa
bleee 2013-01-20 10.44

odkąd to blok mieszkalny z klitakmi po 30 m nazywa się "rezydencja" z "apartamentami". Nawet 70 m na cztery osoby to przestaje być "apartament".

ojej Gość
~ojej
ciekawe ile będzie miejsc parkingowych 2013-02-08 14.47

pewnie nie więcej niż mieszkań czyli połowa będzie stała na trawnikach

Dodaj swój komentarz: