*
Polsat Boxing Night Dodane 2013-02-20 13.00 , komentarzy 15

Walka Gołota - Saleta: Gdzie transmisja online w internecie

W internecie aż huczy od zapowiedzi transmisji online walki Andrzeja Gołoty i Przemysława Salety. Legalnie transmisję będzie można oglądać w internecie na stronie ipla.tv. Niestety, ta opcja jest płatna w ramach PPV.

Walka Gołota - Saleta

Autor: Mat. org.

Andrzej Gołota zmierzy się z Przemysławem Saletą już 23 lutego. Polsat Boxing Night odbędzie się w Ergo Arena w Trójmieście. Walka została zakontraktowana na 10 rund.

Walka Gołota - Saleta: Transmisja online w internecie



Transmisja na ipla.tv będzie dostępna dla użytkowników z całego świata. - Event będzie dostępny jedynie jako pay-per-view - informuje ipla.tv.

Koszt transmisji to 40 zł. Dostęp do transmisji w PPV można wykupić na stronie ipla.tv. Transmisja wydarzenia rozpocznie się o godz. 18.

Za jednorazowy dostęp do transmisji można zapłacić kartą albo przelewem. Ipla.tv proponuje tez opcję dla klientów Cyfrowego Polsatu. Po dokonaniu płatności otrzymuje się kod, którym można aktywować transmisję na stronie ipla.tv.

Transmisja będzie w jakości HD. - Gala Polsat Boxing Night będzie dostępna także w aplikacji ipla, na LG SmartTV (2011,2012), Samsung SmartTV (Seria E) i w systemie mobilnym Android - czytamy w zapowiedzi wydarzenia.

Z pewnością w sieci będzie jednak można znaleźć darmową transmisję walki. Zapowiada ją już kilka stron internetowych. Warto jednak pamiętać, że nie będą to transmisje legalne.

Walka Gołota - Saleta: Transmisja na żywo w telewizji



Transmisję tv można będzie zobaczyć w Cyfrowym Polsacie w usłudze Pay-Per-View. Dostęp można zamówić m.in. przez Internet (cyfrowypolsat.pl). Zamówienia można składać do 23 lutego do godz. 22.45.

X

Miejsce
w rankingu
Redakcja

Zapraszamy do kontaktu. Szczegóły dostępne są w zakładce "kontakt" na spodzie strony.

Komentarze

chudym Gość
~chudym
walka o nc i z nikim 2013-02-20 20.27

zenada to nie do pomyslenia stare kapcie walcza o co... polsat mysli ze nabije kase, mi zeby nawet darmo dali do ogladania tych ,,PANOW,, O I TAK BYM ICH NIE OGLADAL--- PORAZKA---

Krzych Gość
~Krzych
Parkowanie przy Arenie 2013-02-21 18.47

Witam! Wszystkim, którzy będą dojeżdżać na walkę samochodem polecam wcześniejszą rezerwację parkingu przez parkomi.pl – wygodnie i bez stresu – obawiam się, że w okolicach Areny może być trudno o miejsce parkingowe w dzień imprezy.

marcin Gość
~marcin
gdzie mozna obejzec walke darmo 2013-02-23 14.39

marcin czy ktos wie gdzie mozna zobaczyc walke za darmo

marcin Gość
~marcin
dzieki livelooker 2013-02-23 14.51

dzieki livelooker

MARIANO Gość
~MARIANO
walka 2013-02-23 15.21

gdzie mozna obejrzec za fri

yduch Gość
~yduch
hej 2013-02-23 15.33

napeno na tym linku będzie?

widz Gość
~widz
livelooker 2013-02-23 18.45

transmisja walki na live looker jest darmowa ?

marcin Gość
~marcin
czy sa juz inne 2013-02-23 19.38

czy sa juz inne walki

ja Gość
~ja
o co chodzi? 2013-02-23 19.48

Nie rozumiem niektórych komentarzy, przecież jeśli ktos nie chce oglądać, to niech nie ogląda. Dla mnie to bokserzy starszego pokolenia, którzy za czasów swojej świetności dawali Nam powody do dumy.. Miłośc do sportów walki- w tym przypadku mowa o boksie, nie umiera, nie dziwie się że mając możliwość oboje podjeli rękawice. Ciekawa jestem rywalizacji, wynik w tym przypadku nie jest najważniejszy. Troche szacunku, kiedys walczyli i wygrywali w naszych barwach narodowych.

jara Gość
~jara
e 2013-02-23 19.51

zna ktos juz wynik

sędzia Gość
~sędzia
wynik goloty vs saleta 2013-02-23 20.39

gołota uciekl z ringu znowu

pawlo Gość
~pawlo
gołota vs saleta 2013-02-23 22.06

ty chudym ciekawe jak ty wyglądasz pewnie jesteś starym pijusem który ma wielki bęben i widział sport tylko w telewizji żebyś ty tak wygladał jak oni pewnie nie pisał bys takich pierdół a pewnie jesteś leszczem za klawiaturą

adelaide Gość
~adelaide
Walka Gołoty i Salety 2013-02-23 22.56

Brzydzę się niektórymi paskudnymi, chamskimi, obraźliwymi, komentarzami dot. tej walki i bokserów, którzy w niej wystąpią !

Organizatorzy, media podkręcają temperaturę bo chodzi im tylko o zyski ale dziwię się tej hołocie co na forach, także tu, wypisuje impertynencje.

Obydwaj panowie, zasłużyli się dla polskiego sportu.

Andrzej Gołota, wg mnie i większości ekspertów, został oszukany, i skrzywdzony, przez sędziów, w dwóch walkach
o mistrzostwo świata. Żaden z polskich bokserów nie walczył z tyloma najlepszymi bokserami na świecie co Gołota
a On z wieloma wygrał. Lubię go tak jak i miliony Polaków, w Polsce i na świecie, także za to, że nigdy nie był pyszałkiem, takim jak jest, np. bez obrazy, Adamek.

Gołota, rozsławił w świecie, polski boks i Polskę; ma szacunek, poparcie, podziw i miłość Polaków w USA i w innych państwach a także milionów Polaków w Polsce.

Saleta, też przyczynił się do rozwoju polskich sportów walki w Polsce, rozsławienia polskiego sportu i Polski na świecie.

Należy się im za to wielki szacunek i chwała.

I trzeba pamiętać, że, przecie, to nie Oni doprowadzili do zorganizowania tego pojedynku.

Ten pojedynek, z pewnościa wymyśleli, nie Gołota i nie Saleta a sponsorzy, doradcy i media, w tym Polsat, który jest organizatorem walki, bo to oni tj. organizator, media, sponsorzy, doradcy, jak zwykle nic nie ryzykując, najwięcej na tym pojedynku zarobią, to im chodzi o kasę i tylko o kasę, nic więcej.

Zaś Gołota i Saleta otrzymali propozycję, jak się to mówi, nie do odrzucenia ale nawet nie ze względu na zagwarantowaną im kasę ale ze względu na to, że powodowani ambicją, możliwościa pokazania swoich umiejętności, możliwości, mogąc swoją karierę zakończyć taką ciekawą, bardzo interesującą dla milionów sympatyków tego sportu, walką, nie mogli odmówić.

Media, celowo i z premedytacją podkręcają temperaturę aby podnieść oglądalność i zainteresowanie, bo chodzi im tylko o kasę dla siebie.

Mam nadzieję, że Gołota i Saleta mimo wielu animozji między nimi, nie ulegną tym krwiożerczym poduszczeniom mediów i walka będzie pokazowa, interesująca dla kibiców boksu, może będzie twarda, może będą padać na deski, może zakończy się nokautem ale mam nadzieję, że będzie to fair i ładna walka jak przystało na dobrze wyszkolonych, doświadczonych, pięściarzy.

Ja wolałabym aby walka zakończyła się remisem, bez skandalu i bezpiecznie dla obu bokseerów.

Szanując Saletę, kibicuję jednak Gołocie.

chudy Gość
~chudy
gdzie 2013-02-23 23.32

gdzie mozna obejrzec za darmo walke

adelaide Gość
~adelaide
Walka Gołota - Saleta: Transmisja na żywo w telewizji 2013-02-26 11.40

Tym chamom i złodziejom, którzy łamiąc obowiązujące przepisy, wyśmiewają tych, co legalnie wykupili prawo do oglądania gali, przypominam, że zachowują się po chamsku i złodziejsku !!!

Trzeba też wziąć pod uwagę, że nie wszyscy, szczególnie starsi, sympatycy boksu, mają dostęp do neta, czas i niezbędne umiejętności do wyszukania możliwości bezpłatnej transmisji on-line !!!

Ale to nie powód aby chamska, pochwalaj,aca złodziejstwo hołota, spod ciemnej gwiazdy obrażała porządnych obywateli !!!

Transmisje w PPV nie są jeszcze popularne w Polsce. Wielu "zaradnych" czy to z biedy, czy z cwaniactwa woli oglądać za friko belejakie, nielegalne, transmisje online niż wykupić prawa do oglądania w PPV. Wg organizatorów, ilość wykupujących wzrasta systematycznie. Ta gala, walka Gołoty z Saletą dała jak dotychczas drugi wynik w niedługiej historii PPV w Polsce.

Powtarzam PPV w Polsce jest od niedawna, jak każda nowinka w Polsce musi mieć czas aby została zaakceptowana i rozwinęła się.


Organizator, w oficjalnej informacji, zaprzecza temu, że nie było zainteresowania, co wypisywała różna hołota na forach, także na tym.

Uważam, że faktycznie, Gołota, powinien zastanowić się i raczej skończyć z boksem. Ale to jego sprawa, jego życie, decydować o tym może On, jego rodzina a nie Michalczewski i różna, chamska, hołota, na forach, jak i tu.

Gołota, już by pewnie, dawno skończył z boksem ale jest bokserem medialnym, wielu bokserów, chce z nim walczyć, za niezłe pieniądze, Gołota ma fanów, sympatyków w kraju i za granicą, przyciąga widzów, zwiększa oglądalność kanałów tv, jego walki zapełniają hale bokserskie, generują duże zyski dla organizatorów, sponsorów, doradców, kanałów tv, etc.etc.

Gdyby odmówił walki z Saletą, czy wcześniej z Adamkiem, to kpiono by z Niego, że się boi, itd.

Przecie Gołota nie domaga się walk, nie szuka przeciwników, to media, trenerzy, doradcy, potencjalni organizatorzy, Jego walk, kanały tv, którym zależy na zyskach i tylko na zyskach, kuszą Go propozycjami, które trudno Mu nieraz odrzucić.

Michalczewski, wypowiedział się, tylko o Gołocie a przecież mimo przegranej Gołoty, walka nie była jednostronna, kto oglądał to widział, że pod koniec, Saleta ledwie zipał i pomogło mu szczęście, niesprawna, lewa ręka Gołoty i nieczyste ciosy - SALETA WYGRAŁ FUKSEM ...!!!

Michalczewski powinien się wstydzić, bo ocenił przebieg walki i przygotowanie boksrów niesprawiedliwie, nie było go stać, na sprawiedliwą, prawdziwą ocenę
a powtórzył to, co kłamliwie i beszczelnie, głoszą niektóre, wredne media!!!