*
Dodane 2013-03-11 13.16 , komentarzy 31

Juwenalia 2013 w Lublinie: Politechnika Lubelska ogłosiła kto zagra (program, koncerty, zespoły)

Luxtorpeda, Ira, Muchy, Dżem, czy Strachy na Lachy - to tylko niektóre z zespołów, które zagrają na Juwenaliach 2013 w Lublinie.

Juwenalia 2013 Politechniki Lubelskiej z...

Autor: Mat. org.

ZOBACZ TAKŻE: Feliniada 2013 w Lublinie: Weekend zagra dla studentów (program, koncerty, zespoły)



Samorząd Studencki Politechniki Lubelskiej i klub studencki Kazik zapraszają na Juwenalia. Start 9 maja. Koncerty będzie można oglądać przez cztery dni.

PROGRAM:

  • 9 maja - czwartek - Luxtorpeda, Ira
  • 10 maja - piątek - Ras Luta, Riddim Band, Grubson
  • 11 maja - sobota - Muchy, Akurat, Enej
  • 12 maja - niedziela - Dżem, Strachy na Lachy



Wybierzecie się na Juwenalia 2013 w Lublinie? Zapraszamy do komentowania!



Czytaj także:

X

Miejsce
w rankingu
Redakcja

Zapraszamy do kontaktu. Szczegóły dostępne są w zakładce "kontakt" na spodzie strony.

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

abc Gość
~abc
pytam z czystej ciekawości 2013-03-11 13.27

Zaproszonym zespołom płaci się za występ, czy też one robią to za darmo, ot tak w ramach promocji?

Konto usuniete Konto usuniete
Nic za darmo 2013-03-11 13.31

Niestety płaci się każdemu zespołowi i to czasem nie małe pieniądze.
Po za tym jest to koncert darmowy więc i zespół nie bierze tak dużych pieniędzy jak za swój normalny koncert . Zazwyczaj jest już wcześniej ustalone ile grają piosenek , czy są gwiazdą wieczoru i tak dalej , czyli kasa dla zespołu zależy od wielu czynników.

abc Gość
~abc
cd pytań 2013-03-11 13.39

Skoro już wiem, że płaci się tym zespołom, mniejsze, ale zawsze pieniądze, to skąd one są? Czy Samorząd Studencki Politechniki Lubelskiej i klub studencki Kazik posiadają jakiś fundusz, np. ze składek członków, czy też są to pieniądze wyasygnowane przez uczelnię.

Ivet Gość
~Ivet
A no właśnie 2013-03-11 13.45

Mnie też to zawsze strasznie ciekawiło skąd na to kasa idzie. Nie wydaje mi się żeby z uniwerków, bo tam zawsze psioczą, że nie mają kasy. Hmmm...ciekawe :)

Studencik Gość
~Studencik
A no własnie 2013-03-11 14.00

Pewnie browary, ale co tam najwazniesze ze cos sie w Lublinie dzieje!!!

Lewci Gość
~Lewci
Sponsorzy ;) 2013-03-11 14.06

W tamtym roku lech był

ARCI Gość
~ARCI
Dobra impra 2013-03-11 14.10

Solidne polskie zespoły, lepsze to niż zagraniczne odgrzewane kotlety!!!

ewela440 Gość
~ewela440
a gdzie dj ja się pytam??? 2013-03-11 16.11

muzyki klubowej w tym roku nie będzie?? :(

stu.art Gość
~stu.art
juwe 2013-03-11 16.26

w zeszłym roku jak byl stary rektor za to ze samorzad go nie poparł, obciął znaczna czesc kasy na juwenalia bo miał fochy. i dlatego bylo jak bylo. tegoroczne zapowiadaja sie na grubo ;)
ciekawe czy samorzad podzieli sie darmowymi tiketami na piwo lane [ ktore i tak pewnie znowu bedzie pol na poł z woda :p ]

ciekawy Gość
~ciekawy
bilety 2013-03-20 14.22

czy osoby nie studiujące w lublinie płacą cos za wstep?

GrubSonLBN Gość
~GrubSonLBN
GrubSon 2013-03-24 15.12

A kto wie, o ktorej dokladnie bedzie GrubSon

GrubSonLBN Gość
~GrubSonLBN
GrubSon 2013-03-24 15.13

A kto wie, o ktorej dokladnie bedzie GrubSon

:) Gość
~:)
nie 2013-03-24 15.52

nic się nie płaci za wstęp :) to koncerty otwarte, darmowe :)

Czuczu Gość
~Czuczu
lalala 2013-03-24 22.49

Ale bedzie czad :)

paulina Gość
~paulina
juwenalia 2013-04-06 13.33

oczywiście! w tamtym roku było mega i w tym będzie tak samo! szczególnie jak na scene wejdzie Gruby!! <3

An Gość
~An
Wiek 2013-04-13 22.18

Od jakiego wieku wstęp?

Ola Gość
~Ola
cena 2013-04-14 20.50

Płaci się, dlatego takie kijowe zespoły co roku :P

jaxD Gość
~jaxD
wiek, wstęp 2013-04-15 18.33

gdy przyjdzie 15-letnia dziewczyna z rodzicem, mogą nie wpuścić? :P

betony Gość
~betony
wiek 2013-04-17 21.28

Nie sprawdzali nigdy wieku, wpuszczą nawet bez rodzica.

~ja~ Gość
~~ja~
kto kiedy wkońcu ? 2013-04-19 16.05

na filmiku jest, że Grubson gra 9 a Ras Luta 10 natomiast na rozpisce obaj grają 10. jak to jest ??

`fun` Gość
~`fun`
właśnie 2013-04-19 18.59

to jak z tym Grubsonem i Ras Lutą ???

alexia Gość
~alexia
coma poraz enty 2013-04-21 19.01

i znowu prawie to samo, na medykaliach- coma..... mamy na miejscu genialny zespol Bracia, ktory nie grał chyba od 5 lat na lubelskich juwenaliach, można ich lubic albo nie, ale graja kawal dobrego rocka, a Cugowski miazdzy wokalem!

proszęoszybkąodp. Gość
~proszęoszybkąodp.
WAŻNE! 2013-04-21 20.56

Grubson i RasLuta grają 10 maja ? obaj ?

GrubSonLBN Gość
~GrubSonLBN
GrubSon 2013-04-22 21.51

GrubSona Przenieśli na 9 Maja jak cos

:( Gość
~:(
... 2013-04-22 22.35

to już pewne z tym Grubsonem ? nie da się zrobić 10 maja takiego reggae koncertu ? czyli jak teraz wygląda rozpiska ?