*
Dodane 2013-10-25 09.30 , komentarzy 9

Piotr i Paweł w Lublinie. Pierwszy supermarket sieci w mieście

Pierwszy supermarket Piotr i Paweł zostanie w listopadzie otwarty w Lublinie.

Pierwszy supermarket Piotr i Paweł zostanie w listopadzie ...

Piotr i Paweł

Autor: Artur Andrzej / Wikipedia

Sklep pojawi się w galerii handlowej Color Park przy ul. Wolskiej 11 (teraz to Galeria Błękitna). – Lublin od dłuższego czasu był w naszych planach rozwojowych – mówi Ewa Aleszczyk-Kalinowska, rzecznik spółki Piotr i Paweł. – Sklep ruszy 28 listopada. Powierzchnia sprzedaży to 1500 mkw.

Pierwszy supermarket Piotr i Paweł powstał w Poznaniu 1990 roku. Obecnie sieć ma 96 sklepów w 14 województwach i zatrudnia 4 800 osób. Obroty za rok finansowy 2012 wyniosły 1,842 mld zł. W październiku uruchomiono 5 nowych sklepów w Warszawie-Wesołej, w Gdańsku, w Konstancinie, w Zielonce (pod Warszawą) oraz w Poznaniu (City Center).

mag






X

Miejsce
w rankingu
redakcja

Zapraszamy do kontaktu. Szczegóły dostępne są w zakładce "kontakt" na spodzie strony.

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

jj Gość
~jj
color park 2013-10-25 11.35

śmieszna aspiracyjna nazwa

asia Gość
~asia
super 2013-10-25 12.23

To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.
wejdź na tą stronę: http://make.my/gps
Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)

marnin Gość
~marnin
bardzo dobrze 2013-10-25 14.36

Czyżby ten sklep miał wykurzyć Bierdronkę? Jeśli tak to bardzo dobrze, niech Polacy obracają pieniądze we własnym kraju, co by zagraniczne firmy nam ich nie wywoziły.

pol.cent Gość
~pol.cent
dobrzeee 2013-10-25 20.57

W reszcie jakas polska siec podbija polski rynek,a nie jak do tej pory same zachodnie.Lidl, Biedronka,Tesco.Tak jest.Polacy nie dajcie sie.

aga Gość
~aga
pp 2013-10-26 09.37

weidziałam jakis czas ten sklepi w rzeszowie

gosc Gość
~gosc
coś polskiego? 2013-10-28 10.56

kilka razy byłam w Piotrze i Pawle w Warszawie. sklepik fajny ale ceny zawrotne.

fish1 Gość
~fish1
Piotr i Paweł 2013-11-11 08.01

Sklep jest dobry, ale jak na Lublin to ceny za wysokie. Dla wielu pozostaje Biedronka.

gerda Gość
~gerda
kolejny... 2013-11-22 13.28

Dziękuję,nie skorzystam

Piotr może i Paweł Gość
~Piotr może i Paweł
Skoro w listopadzie otwarty... 2013-11-23 15.51

To kiedy go zamkną z powodu nierentowności?