*
Dodane 2013-11-16 19.32 , komentarzy 11

Przybyło w Lublinie. PI X Drzwi

PI X DRZWI to nowe miejsce, które z początkiem października pojawiło się na lubelskiej mapie lokali gastronomicznych.

PI X DRZWI to nowe miejsce, które z początkiem października ...

PI X Drzwi

Autor: Materiały prasowe

Mieści się przy Al. Racławickie 6 (wejście od strony ul. Żwirki i Wigury). Lokal czynny jest codziennie od 9 rano, do późnego wieczora, a w weekendy do ostatniego klienta.

- PI X DRZWI to nowa przestrzeń, której nie można zdefiniować jako kawiarnia, klub lub pub. Lokal czerpie po części z każdego z powyższych. Stworzyliśmy go z pasji i chęci wprowadzenia świeżości do naszego miasta - informują właściciele lokalu.

Co jeszcze charakteryzuje PI X DRZWI? Niestandardowa aranżacja wnętrza (domowe fotele, kanapy stworzone z wanny, pryczy czy drewnianych palet oraz obrazy powstałe w wyniku współpracy z utalentowanymi studentami kierunków artystycznych).

Jak podoba Wam się PI X DRZWI? Czekamy na komentarze.

>>>


Otwierasz nowy bar, pub, restaurację lub inny lokal gastronomiczny w Lublinie? Wyślij nam krótką informację i zdjęcia  na adres online@mmlublin.pl a materiał pojawi się na naszym portalu.






X

Miejsce
w rankingu

Komentarze

Pijacz Gość
~Pijacz
Po ile... 2013-11-17 10.09

Po ile piwo?

av Gość
~av
drogo 2013-11-17 14.18

najtansze 9zł.

Magda C. Gość
~Magda C.
:) 2013-11-17 15.06

Niesamowite miejsce ;) Serdecznie polecam!

takżetak Gość
~takżetak
polecam! 2013-11-17 15.07

Ja kupiłam ostatnio z sokiem za 6 zł. Regionalne są drogie (Cornelius banonwy - 10 zł, bodajże) ale zwykłe lane trochę tansze :) co nie zmienia faktu, ze klimat jest po prostu fantastyczny ;)

Kala Gość
~Kala
wielkie brava 2013-11-17 15.15

lokal pierwsza klasa. wyroznia sie od pozostalych barow,pubow czy kawiarni.roznorodnosc polecanych piw to nie jedyne zalety. przede wszystkim muzyka, klimat i wiele atrakcji dla gosci np. gry :) Mateuszowi i Asi wielkie uklony za stworzenie mega fajnego miejsca w Lublinie :)

bywalec Gość
~bywalec
miejsce na 5 2013-11-17 15.34

miejsce naprawdę godne polecenia ! fajny klimat, bardzo dobra muzyka i równie dobrze zrobiona kawa ;) Idealne miejsce żeby posiedzieć ze znajomymi, spróbować nowych smaków piwa czy też pograć w gry ;)
miejsce na 5, brawo !;)

Ania Gość
~Ania
strzał w 10 2013-11-17 17.04

takiego miejsca brakowało w Lbn, teraz moje ulubione :) swietny klimat, gry, miła obsługa i codziennie cos innego sie dzieje, super!

żetakpowiem Gość
~żetakpowiem
zmiana 2013-11-17 18.05

Jasne, lokal przyjemny, nietuzinkowy.
Ale... Kochani właściciele, drogie kierownictwo! Nieładnie i niegrzecznie jest wyganiać gości w trakcie dobrej zabawy "bo nie ma zysku na barze"... trochę to żenujące, tym bardziej że dopiero startujecie...

Mądrzejszy Maciek Gość
~Mądrzejszy Maciek
@ Maciej 2013-11-17 20.09

Macieju, palnij się w łeb ty naciągaczu.
Podając swój numer telefonu zapisujesz się do SUBSKRYPCJI w której będziesz otrzymywał wiadomości z linkiem do aukcji serwisu ALEKLIK każda odebrana wiadomosć to koszt 2.46 zł z VAT

Łukasz Gość
~Łukasz
lokalizator 2013-11-18 19.29

Chcesz wiedzieć gdzie są twoi znajomi, partner, dziecko?
Dzięki temu programowi dowiedziałem się że mój szef jeździ do klubu "ze striptizem" i używa sb do woli!
Wystarczy znac numer szukanej osoby. Polecam Łukasz.
http://skroc.pl/6991

Twój dawny przyjaciel . Gość
~Twój dawny przyjaciel .
Lokal fajny lecz ....barman tragiczny ! 2014-01-09 15.17

Nie wiem skąd wziął się Pawełek jako barman ?? W ogóle umiesz lać piwko lub robić drinki ??? Z tego co pamiętam to miałeś boys band rozbieraliście się na wieczorkach Panieńskich i lataliście z gołymi przyrodzeniami " Striptease.com.pl"... Z tego znany był Paweł Krupa PAJACYK Z LUBLINA !!! Ciekawe czy pochwalił się kolegom i koleżankomz pracy gdzie dodatkowo dorabiał " roksa.pl " jeszcze zdjecia są jego tylko pod innym loginem i w innym miescie .... TRAGEDIA !!!!